NYMBURK PŘIVÍTÁ ÚSTECKÉ PANDY

NYMBURK PŘIVÍTÁ ÚSTECKÉ PANDY

Nymburk dnes v nabitém lednovém programu přivítá ve Sportovním centru dalšího soupeře. V rámci Mattoni NBL přijede k dohrávce čtvrtého kola BK Sluneta Ústí nad Labem, který se v ligové tabulce nachází na šestém místě.

Ústecké Pandy čeká čtvrtý zápas venku v řadě. Ty tři předchozí prohráli, přesto Nymburský kouč Kestutis Kemzura nečeká, že přijede odevzdaný soupeř. V zápase bude podle něj klíčové, jak si jeho hráči udrží pozornost po středeční eurocupové bitvě v Pardubicích.


„Ústí sice prohrálo tři poslední zápasy v řadě, ale u nás nemají co ztratit, proto si myslím, že budou hrát bez stresu. Pro nás bude důležité zachovat si koncentraci velkém po vítězství se Sienou. Opět očekávám, že zápas odtáhnou především hráči, kteří nedostali v Eurocupu tolik minut,“ zmínil litevský trenér.


"Čeká nás těžký zápas, v němž musíme zapomenout na to, co bylo, poučit se z chyb a vrátit se k tomu, co nás zdobilo, když jsme poráželi týmy jako Prostějov či Pardubice, a to je dobrá obrana. Když dobře bráníme, jde nám to i v útoku. Určitě nejedeme do Nymburka hrát roli obětního beránka, chceme být důstojným soupeřem," uvedl před pátečním zápasem kapitán Ústí Vladimír Hejl.


Kouč Kemzura své hráče upozorňoval především na trojici kvalitních Američanů na soupisce soupeře. „Jsou to Mitchell, Steffeck a Lewis. Prvně jmenovaný dobře kontroluje míč. Druzí dva jsou nebezpeční na útočném doskoku. Lewis navíc může hrát až na třech pozicích. Ubránit musíme i vysokého pivota Davida Šteffela“ jmenoval kouč opory Ústí.


Ve Sportovním centru se začíná v 18:00.

 
vloženo: 17.01.2014 12:06 / přečteno: 4751x
 
« Zpět
SPONZOŘI Facebook
ČEZ
STARLIFE
J&T BANKA
GEOSAN THETA
EPL COND
Velišek  - Podpěra
ADIDAS
LION SPORT
AUTOSALON LOUDA
CAR 4 WAY
Dr. MAX
Renomia
Zepris
VIS
Město Nymburk
Elektro Kutílek
Datonet
DP ComTel
Špára STK
Nota Bene
FALDO
Louda Reality
Crystal Bohemia
Wobenzym
Louda Alform
Inkospor
Barton
Jimsoft s.r.o.
C.L.P.A.
CASIA TOUR
hala
XXL
Hyundai
Molten
Česká televize
Kooperativa
AGEL
Pivovary Lobkowitz
ONDRÁŠOVKA
Redside
VALBEK
Rozehnal a Kuchař
ZENIT
SPORT
Finance Habitation
SUBTERRA
Sev.en EC
© 2010 - Copyright by ČEZ Basketbal Nymburk a.s. All rights reserved.