DO SARATOVA PŘES OSTRAVU

DO SARATOVA PŘES OSTRAVU

V pátek přesně v poledne vyrazí výprava Nymburka na další trip. Jeho první a kratší část tentokrát proběhne v České republice. Konkrétně v Ostravě, kde tým čeká jeho předposlední utkání v základní části KNBL s Novou Hutí. Večer po zápase se Nymburk přesune do Vídně, odkud v sobotu poletí do Saratova k dalšímu souboji ve VTB lize.

Tým Kestutise Kemzury neprožívá dobré období, jak po vydřeném vítězství s Prostějovem přiznal kouč. Ten však doufá, že obrat v závěru středečního zápasu by mohl morálku týmu zvednout.


„Cením si toho, že hráči, kteří byli na palubovce, v sobě našli hlavně mentální sílu a nezabalili to. V naší současné situaci nás to může nakopnout. Věřím, že zápas v Ostravě zvládneme bez problémů a dobře se připravíme na nedělní utkání v Rusku,“ uvedl trenér Kemzura.


Nymburský kouč předeslal, že v Ostravě opět bude chtít používat hlavně v sezóně méně vytěžované hráče a tím ušetřit síly na Saratov.


„To ale znamená, že se nesmíme strachovat o výsledek jako v posledních dvou zápasech NBL. Doufám, že už jsme se poučili a v Ostravě nastoupíme s maximální koncentrací už od začátku,“ dodal Kemzura.

 
vloženo: 19.03.2015 21:03 / přečteno: 8962x
 
« Zpět
SPONZOŘI Facebook
ČEZ
STARLIFE
J&T BANKA
GEOSAN THETA
EPL COND
Velišek  - Podpěra
ADIDAS
LION SPORT
AUTOSALON LOUDA
CAR 4 WAY
Dr. MAX
Renomia
Zepris
VIS
Město Nymburk
Elektro Kutílek
Datonet
DP ComTel
Špára STK
Nota Bene
FALDO
Louda Reality
Crystal Bohemia
Wobenzym
Louda Alform
Inkospor
Barton
Jimsoft s.r.o.
C.L.P.A.
CASIA TOUR
hala
XXL
Hyundai
Molten
Česká televize
Kooperativa
AGEL
Pivovary Lobkowitz
ONDRÁŠOVKA
Redside
VALBEK
Rozehnal a Kuchař
ZENIT
SPORT
Finance Habitation
SUBTERRA
Sev.en EC
© 2010 - Copyright by ČEZ Basketbal Nymburk a.s. All rights reserved.