ÚVODNÍ TRIP SEZONY

ÚVODNÍ TRIP SEZONY

Sezona Nymburka naplno startuje své zběsilé tempo. Jen dva dny po úvodním domácím zápase VTB ligy se tým kouče Kestutise Kemzury vydává na první dvouzápasový trip v této sezoně, ve kterého v Rusku čekají během tří dnů Zenit Petrohrad a Rudá Křídla Samara.

„Čeká nás náročný program, ale náročná bude celá sezona, takže na to se nemůžeme vymlouvat. Odjíždíme na téměř týden do Ruska. Nejdříve do Petrohradu na pondělní zápas se Zenitem, pak se přesuneme do Samary k dalšímu utkání ve středu. Bude to těžký trip. Zanalyzujeme si soupeře a na každý zápas zvlášť se připravíme co nejlépe,“ plánoval před odletem trenér Kemzura.


Nymburský tým dobře ví, jak těžko se v Rusku vyhrává. Loni se to nepovedlo ani jednou ze sedmi zápasů v Eurocupu i VTB lize dohromady. Jediné venkovní vítězství český mistr získal hned na úvod v estonském Tallinu.


„Víme, že ve VTB lize a Eurocupu nemůžeme čekat lehké zápasy. Speciálně na venkovních palubovkách. Na mnoho z nich pojedeme jako outsideři. Soupeři budou pravděpodobně očekávat snadné výhry. Aly my se tuto jejich mentalitu pokusíme využít a obrátit jí ve svůj prospěch. Možná nebudou tak soustředění, což by v kombinaci s naší tvrdou hrou a stoprocentním přístupem mohlo fungovat,“ naznačil trenér, s čím jeho tým do zápasů v Petrohradu a Samaře půjde.

 
vloženo: 05.10.2014 17:00 / přečteno: 8883x
 
« Zpět
SPONZOŘI Facebook
ČEZ
STARLIFE
J&T BANKA
GEOSAN THETA
EPL COND
Velišek  - Podpěra
ADIDAS
LION SPORT
AUTOSALON LOUDA
CAR 4 WAY
Dr. MAX
Renomia
Zepris
VIS
Město Nymburk
Elektro Kutílek
Datonet
DP ComTel
Špára STK
Nota Bene
FALDO
Louda Reality
Crystal Bohemia
Wobenzym
Louda Alform
Inkospor
Barton
Jimsoft s.r.o.
C.L.P.A.
CASIA TOUR
hala
XXL
Hyundai
Molten
Česká televize
Kooperativa
AGEL
Pivovary Lobkowitz
ONDRÁŠOVKA
Redside
VALBEK
Rozehnal a Kuchař
ZENIT
SPORT
Finance Habitation
SUBTERRA
Sev.en EC
© 2010 - Copyright by ČEZ Basketbal Nymburk a.s. All rights reserved.