I DÍKY VÁM SE VYBRALO 30 000

I DÍKY VÁM SE VYBRALO 30 000

Basketbalisté Nymburka dali velkému středečnímu zápasu s Lokomotivem Kubáň Krasnodar ve VTB lize ještě další rozměr. Rozhodli se v jeho rámci podpořit mladého nymburského hokejistu Dominika Skořepu, který má od červencové dopravní nehody vážné zdravotní následky. Na jeho léčbu vybrali při zápase 30 000 Kč.

Šek si po zápase z rukou generálního manažera ČEZ Basketball Nymburk Rudolfa Šimečka převzal otec těžce zraněného sportovce.


„Jsem nadšený z toho, jak se k tomu hokejisté i basketbalisté i fanoušci postavili. Je úžasné, jak si sportovci Nymburka dokáží navzájem pomáhat. Bylo velmi povzbuzující vidět, jak lidé Dominikovi fandí a přejí mu brzké uzdravení. Naše rodina je hokejová, sám jsem hokej trénoval, ale když vidím, jak úžasná byla na basketbale atmosféra, určitě se sem ještě přijdu podívat. A to i s Dominikem,“ uvedl.


Basketbalovému zápasu o den dříve předcházelo charitativní utkání nymburských hokejistů proti výběru českých hokejových legend a osobností. Se vstupenkou z tohoto klání byl vstup na basketbal zdarma. Hráči ČEZ Basketball Nymburk pak věnovali Dominikovi 100 Kč za každý vstřelený koš. Kromě toho přispěli i paušální částkou. Klub pak na stejné účely věnoval veškeré vybrané vstupné ze zápasu s Krasnodarem.


Dominik Skořepa

 
vloženo: 08.10.2015 14:45 / přečteno: 3985x
 
« Zpět
SPONZOŘI Facebook
ČEZ
STARLIFE
J&T BANKA
GEOSAN THETA
EPL COND
Velišek  - Podpěra
ADIDAS
LION SPORT
AUTOSALON LOUDA
CAR 4 WAY
Dr. MAX
Renomia
Zepris
VIS
Město Nymburk
Elektro Kutílek
Datonet
DP ComTel
Špára STK
Nota Bene
FALDO
Louda Reality
Crystal Bohemia
Wobenzym
Louda Alform
Inkospor
Barton
Jimsoft s.r.o.
C.L.P.A.
CASIA TOUR
hala
XXL
Hyundai
Molten
Česká televize
Kooperativa
AGEL
Pivovary Lobkowitz
ONDRÁŠOVKA
Redside
VALBEK
Rozehnal a Kuchař
ZENIT
SPORT
Finance Habitation
SUBTERRA
Sev.en EC
© 2010 - Copyright by ČEZ Basketbal Nymburk a.s. All rights reserved.