BASKETBALL FOR FUN STARTUJE

BASKETBALL FOR FUN STARTUJE

Chcete si zahrát basket a nemáte kde a s kým? Právě pro vás připravil klub Basketball Nymburk unikátní akci s názvem Basketball For Fun. Stačí jen přijít v neděli před sedmou večer do haly Komenského v Nymburce a hrát. Jen tak, pro zábavu. Celou dobu u toho budou naši kvalifikovaní trenéři, takže pokud budete chtít, můžete si s nimi dát i modelový trénink.

Basketball For Fun je speciální akce, kterou nymburský klub vymyslel a připravil pro sportovce neorganizované pod hlavičkou žádného klubu. Tedy pro nadšence, kteří si prostě jen nemají kde zahrát svůj oblíbený sport, nebo by si ho rádi vyzkoušeli a zdokonalili se v něm.


„Pointou bylo skloubit několik faktorů. První faktor byl, že je tu dlouhodobě fenomén Basketball Nymburk, který se primárně zabývá organizovaným sportem, takže jsme chtěli něco udělat také pro neorganizované sportovce, kteří si chtějí vyzkoušet basketbal. Pro lidi, které zajímá pohyb a chtěli by si zahrát se svými vrstevníky nebo kamarády,“ vysvětlil sportovní ředitel Nymburka Michal Ježdík, který je jedním z autorů projektu.


„Druhá věc, kterou jsme brali v potaz je, že Nymburk je Evropské město sportu, ale především je do toho zapojen organizovaný sport. Ať je to školní tělesná výchova nebo činnost v rámci sportovních klubu. Není zde prostor pro volný přístup do tělocvičen a na sportoviště. Nejde nám tedy o profesionální trénink, ale o setkávání lidí, které má jednoho společného jmenovatele, a tím je basketbal,“ doplnil Michal Ježdík.


Potkat se s přáteli na hřišti, najít si nové přátelé, někdy i na celý život, a jen tak si zahrát kolektivní sport, který je druhým nejrozšířenějším na světě, to je tedy hlavní ambicí nového projektu Basketball For Fun, který nymburský basketbalový klub právě rozjíždí. Neváhejte a zapojte se do něj také vy.

 
vloženo: 04.11.2014 11:58 / přečteno: 9129x
 
« Zpět
SPONZOŘI Facebook
ČEZ
STARLIFE
J&T BANKA
GEOSAN THETA
EPL COND
Velišek  - Podpěra
ADIDAS
LION SPORT
AUTOSALON LOUDA
CAR 4 WAY
Dr. MAX
Renomia
Zepris
VIS
Město Nymburk
Elektro Kutílek
Datonet
DP ComTel
Špára STK
Nota Bene
FALDO
Louda Reality
Crystal Bohemia
Wobenzym
Louda Alform
Inkospor
Barton
Jimsoft s.r.o.
C.L.P.A.
CASIA TOUR
hala
XXL
Hyundai
Molten
Česká televize
Kooperativa
AGEL
Pivovary Lobkowitz
ONDRÁŠOVKA
Redside
VALBEK
Rozehnal a Kuchař
ZENIT
SPORT
Finance Habitation
SUBTERRA
Sev.en EC
© 2010 - Copyright by ČEZ Basketbal Nymburk a.s. All rights reserved.