TONY MEIER PODEPSAL V NYMBURCE

TONY MEIER PODEPSAL V NYMBURCE

Soupiska Nymburka se rozšiřuje o další zámořskou akvizici. Třináctinásobný český šampion podepsal smlouvu s šestadvacetiletým forwardem Tony Meierem, který naposledy působil v řeckém týmu AS Apollon Patras.

204 cm vysoký Tony Meier strávil univerzitní kariéru na Milwaukee University. Ve všech čtyřech ročnících nastupoval jako hráč základní pětky. Po jejím absolvování zahájil profesionální kariéru v Austrálii v roce 2013. Anabáze u protinožců však trvala jen tři zápasy.


Naplno se Meierovi rozjela profesionální kariéra až v následující sezoně, kterou strávil v portugalské Vitórii. Následoval ročník v Polsku za Starogard Gdaňski a další v již zmíněném Patrasu. Tam Meier zakončil sezonu s průměry 11,3 bodů a 3,9 doskoků na zápas s výbornou trojkovou bilancí 42,7%.


„Není to žádné velké jméno, ale Tony se neustále zlepšuje. Dokázal se prosadit v Portugalsku, Polsku i Řecku. Má velmi dobrý charakter. Je to inteligentní hráč, který hraje především pro tým. Umí hrát agresivně. Počítáme s ním především na pozici 4 s tím, že je také velmi kvalitním střelcem z dlouhých vzdáleností,“ uvedl na adresu nové posily kouč Nymburka Ronen Ginzburg.

 
vloženo: 02.08.2016 10:51 / přečteno: 7027x
 
« Zpět
SPONZOŘI Facebook
ČEZ
STARLIFE
J&T BANKA
GEOSAN THETA
EPL COND
Velišek  - Podpěra
ADIDAS
LION SPORT
AUTOSALON LOUDA
CAR 4 WAY
Dr. MAX
Renomia
Zepris
VIS
Město Nymburk
Elektro Kutílek
Datonet
DP ComTel
Špára STK
Nota Bene
FALDO
Louda Reality
Crystal Bohemia
Wobenzym
Louda Alform
Inkospor
Barton
Jimsoft s.r.o.
C.L.P.A.
CASIA TOUR
hala
XXL
Hyundai
Molten
Česká televize
Kooperativa
AGEL
Pivovary Lobkowitz
ONDRÁŠOVKA
Redside
VALBEK
Rozehnal a Kuchař
ZENIT
SPORT
Finance Habitation
SUBTERRA
Sev.en EC
© 2010 - Copyright by ČEZ Basketbal Nymburk a.s. All rights reserved.