ZAČALY BASKETBALOVÉ TRÉNINKY

ZAČALY BASKETBALOVÉ TRÉNINKY

V úterý 2.září v 11:00 hodin se sešli hráči společně s trenéry na prvním basketbalovém tréninku. Kromě úvodních problémů se síťkou na koši, která nechtěla a nechtěla pouštět míč, probíhalo vše bez problémů. Krátký rozhovor s trenérem Katzurinem najdete dále.  


Jaký máte pocit z prvního tréninku?

Jsem velmi nadšen. Je to opravdu super mít tady nové tváře, které jsou pro náš tým velmi osvěžující. Jsem moc rád, že můžeme pokračovat v něčem, co jsem začali minulou sezonu, ale také budeme začínat něco dalšího. Mám pocit, že všichni kluci, kteří byli na tréninku, opravdu moc chtějí se zlepšovat a všichni sdílejí stejné nadšení jako já. Samozřejmě potřebujeme určitý čas, abychom se sehráli, abychom zapracovali na týmové chemii a abychom náš herní projev ještě vylepšili.

Přišli hráči dostatečně připraveni?

Co se týče basketbalové přípravy, tak první trénink nebyl natolik dlouhý, abych to mohl říct jednoznačně. Řekl bych, že přišli připraveni. Myslím, že předcházející příprava na horách byla pro hráče velmi přínosná a je to na nich vidět. Myslím, že to bylo výborné vykročení do celé nadcházející sezony.

Těšil jste se do Nymburka letos více než vloni?

Nedovedu vysvětlit proč, ale letos jsem více nadšený a těšil jsem na shledání a na první trénink. Mám z toho takový zvláštní, lepší pocit než vloni. Za svou dlouhou kariéru trenéra jsem byl na velkém počtu prvních tréninků, ale už také hodně dlouho jsem se ten první trénink netěšil tak jako letos. Možná tomu pomohly změny, které jsme v týmu udělali. Přivedli jsme nové mladé hráče, kteří na sobě chtějí pracovat a mohou nám pomoci se posunout dál v obranné činnosti. Vloni to už nebylo možné kvůli určitým limitům hráčů.

 

 
vloženo: 03.09.2008 00:00 / přečteno: 11408x
 
« Zpět
SPONZOŘI Facebook
ČEZ
STARLIFE
J&T BANKA
GEOSAN THETA
EPL COND
Velišek  - Podpěra
ADIDAS
LION SPORT
AUTOSALON LOUDA
CAR 4 WAY
Dr. MAX
Renomia
Zepris
VIS
Město Nymburk
Elektro Kutílek
Datonet
DP ComTel
Špára STK
Nota Bene
FALDO
Louda Reality
Crystal Bohemia
Wobenzym
Louda Alform
Inkospor
Barton
Jimsoft s.r.o.
C.L.P.A.
CASIA TOUR
hala
XXL
Hyundai
Molten
Česká televize
Kooperativa
AGEL
Pivovary Lobkowitz
ONDRÁŠOVKA
Redside
VALBEK
Rozehnal a Kuchař
ZENIT
SPORT
Finance Habitation
SUBTERRA
Sev.en EC
© 2010 - Copyright by ČEZ Basketbal Nymburk a.s. All rights reserved.