PŘEDPOSLEDNÍ PŘÍPRAVNÝ ZÁPAS

I v dalším zápase jsme byli nad síly domácího týmu. Tentokrát si na nás vylámal zuby druhý nejlepší tým Slovinska - Helios Domžale. I když byli naši unaveni, dokázali už po první čtvrtině, kterou vyhráli 23:16, nasadit takový styl hry, že soupeř jen přihlížel. Konečné skóre 101:76 je toho jasným důkazem.

„Ke druhému utkání slovinského zájezdu, proti druhému týmu Slovinska - loňskému účastníku Adriatické ligy, jsme nastupovali se značnou únavou, která se nastřádala za poslední týden z velmi náročného zápasového, tréninkového a cestovního zatížení,“ řekl na úvod Rudolf Šimeček.

Rozjezd v zápase proti Heliosu byl pomalejší, více jsme se spoléhali na útok a šetřili se v obraně. Po prostřídání sestavy ve 4.minutě si všichni uvědomili, co trenér požaduje a v poločase jsme vedli o 12 bodů. Problémy nám dělala hlavně dvojice Snow-Laškevič. Po přestávce jsme ještě vystupňovali tlak v obraně a zejména celoplošná těsná obrana dělala našemu soupeři velké problémy. Povedly se nám i hezké akce v útoku a střelecky soupeře trestalo duo Slezák-Hanavan, zejména z trojek byli prakticky neomylní. Utkání jsme v klidu dovedli do pětadvacetibodového vítězství. Hráči se rozhodně nejvíce těšili na na regeneraci v hotelovém wellnesu.

Body Nbk: Slezák a Hanavan po 19, Hunter 12, Lenzly 12, Lee 11, Lewis 10, Nečas, Pumprla a Benda po 6, TH 16/14,trojky: 11

Body Helios: Laškevič 23,Snow 15, Delič 12, ......., TH 30/22, trojky: 6

Poločas: 41:29

Opět jsme za pomoci našeho Abého a také Rudy Šimečka doplnili fotogalerii. Link najdete zde

vloženo: 28.09.2009 23:48 / aktualizováno: 29.09.2009 00:05 / přečteno: 13731x