VYKOLEDOVALI SI TRÉNINK

V prvním poločase se sice hráči potýkali s chybami v obraně, které náš trenér tak nerad odpouští, ale stále se zdálo, že nebude přesně dodržen itinerář přípravy a ve čtvrtek bude volno. Druhých dvacet minut však Muliho nenadchlo a přes výhru o 11 bodů (93:82) si hráči „vysloužili“ na zítra večerní trénink místo volna.

K poslednímu utkání v rámci slovinského kempu proti bývalému týmu Radka Nečase jsme nastoupili s jasnými pokyny zejména do obranné fáze. Bohužel jsme se s výpadky obrany potýkali od 1.poločasu, ale hráli jsme dobře v útoku. Naše hra se po přestávce rozpadla jak domeček z karet a hráči v sobě už nenašli morální síly ke zlepšení obrazu naší hry, čehož soupeř využil a ve 2.poločase nás přehrál. Dokumentuje to porovnání výsledku prvního a druhého poločasu. První poločas 54:37 a druhý 39:45.