ITALSKÉ ROŠÁDY

ITALSKÉ ROŠÁDY

Kolem našeho zájezdu na jih Itálie se v posledních hodinách vyrojilo hned několik problémů. Komplikace by mohly nastat hned při cestě. Naše výprava má letenky zakoupeny u Alitalia, takže doufejme již jim palivo vydrží až do příštího týdne.


Do programu zasáhlo také rozhodnutí italské federace basketbalu, která vyloučila Neapol a Capo d' Orlando z nejvyšší soutěže LegaA. Zatímco Neapol kvůli problémům s daněmi, Orlando za opoždění platby poplatků. Z těchto důvodů se Neapol nezúčatní prvního turnaje. Ostatní týmy přijedou, takže se maximálně změní systém turnaje v Reggio di Calabria nebo bude doplněn jiný soupeř. Druhý turnaj byl pořadateli zrušen. Nymburský management po intenzivních jednách s vedením Orlanda dohodl sehrání 1-2 přátelských zápasů s tímto týmem. Proto tedy kvóta zápasů bude dodržena.

Teď už si jenom přejme, aby nemuseli hráči absolvovat pár stovek kilometrů vlakem nebo lodí a že budou ze Sicílie startovat nějaká letadla. "Zjistili jsme, že tady létá ještě jedna letecká společnost," doplnil s uspokojením R.Šimeček.

 

 
vloženo: 21.09.2008 00:00 / přečteno: 15153x
 
« Zpět
SPONZOŘI Facebook
ČEZ
STARLIFE
J&T BANKA
GEOSAN THETA
EPL COND
Velišek  - Podpěra
ADIDAS
LION SPORT
AUTOSALON LOUDA
CAR 4 WAY
Dr. MAX
Renomia
Zepris
VIS
Město Nymburk
Elektro Kutílek
Datonet
DP ComTel
Špára STK
Nota Bene
FALDO
Louda Reality
Crystal Bohemia
Wobenzym
Louda Alform
Inkospor
Barton
Jimsoft s.r.o.
C.L.P.A.
CASIA TOUR
hala
XXL
Hyundai
Molten
Česká televize
Kooperativa
AGEL
Pivovary Lobkowitz
ONDRÁŠOVKA
Redside
VALBEK
Rozehnal a Kuchař
ZENIT
SPORT
Finance Habitation
SUBTERRA
Sev.en EC
© 2010 - Copyright by ČEZ Basketbal Nymburk a.s. All rights reserved.