Aktuality

NOVÝ WEB NYMBURK.BASKETBALL
18.09.2019 23:13

Připravili jsme pro vás zcela nový web. Provoz tohoto webu, na který jste byli po léta zvyklí, byl ukončen. Nový najdete na adrese NYMBURK.BASKETBALL. Jde o netradiční doménu, která nás ale opět posouvá blíže do světového dění, jelikož na tuto doménu postupně přechází FIBA i mnoho klubů. Fungoval na ní i web nedávno skončeného mistrovství světa a také ho využívá Champions League. Věříme, že si na ní brzy zvyknete. Stačí prohodit název našeho klubu Basketball Nymburk a doplnit tečku.
Více zde..
Přečteno: 6881x

PRVNÍ PROHRA
17.09.2019 21:38

Po třech výhrách jsme v přípravě na novou sezonu poprvé prohráli. Ve Wroclawi jsme nestačili na polský tým Gliwice. Naši hráči stále ještě bez pětice českých reprezentantů sice začali velmi dobře a vedli v poločase o 17 bodů, ale pak se jim přestalo dařit a soupeř skóre otočil na svou výhru 95:90.
Více zde..
Přečteno: 6049x

SKVĚLÝ OBRAT
16.09.2019 21:44

I třetí přípravné utkání na novou sezonu jsme vyhráli. A navíc po parádním obratu. Do poslední čtvrtiny proti Ostrówu Wielkoposlki jsme šli se ztrátou 15 bodů, ale přesto jsme nakonec polského soka udolali 75:74. Vítězný trestný hod dal v poslední vteřině Alen Hadzibegovič. Černohorský hráč, který je v klubu na testech, byl se 16 body nejlepším střelcem zápasu. Do utkání ještě nezasáhli čeští reprezentanti, kteří se k týmu po mistrovství světa připojí až ve čtvrtek.
Více zde..
Přečteno: 6884x

LEGENDY, PŘÍPRAVA A VÍTÁNÍ
16.09.2019 07:45

Naši reprezentanti už jsou zpátky doma a v sobotu 21. září bude jedinečná příležitost jim společně poděkovat za skvělé výkony na mistrovství světa. Od 16:00 je ve Sportovním centru na programu přípravné utkání s Pardubicemi a před jeho začátkem bude příležitost pětici našich hráčů Vojtěchovi Hrubanovi, Jaromírovi Bohačíkovi, Martinu Křížovi, Martinu Peterkovi, Pavlu Pumprlovi a nyní už pardubickému Tomášovi Vyoralovi pořádně zatleskat. Ale to není vše, co jsme si připravili. Už od 14:00 se totiž představí fanouškům klubové legendy, které do Nymburka přijedou oslavit 90 let od založení klubu.