Základní sestavy
NBK: Benda, Rančík, Schilb, Lee, Sokolovský
Bologna: Mancinelli, Jenkins, Torres, Thomas, Nelson

První poločas
Nymburk začal vyrovnanou partii, stav byl vyrovnaný do skóre 6-6. Po třech minutách si udělal již svůj 2.faul pivot domácích Thomas. V 6.minutě si první time out musel vzít trenér domácích, protože Nymburk vedl 13:8. Dařilo se nám zastavovat rychlé protiútoky domácích a v postupném útoku domácí často chybovali. Ještě v první čtvrtině jsme si vybudovali největší náskok 17:8, ale během několika minut domácí zpřesnili střelbu za 3 body, s větším důrazem doskakovali a srovnali skóre na 17:17. Výraznou postavou pro domácí byl Jenkins, který hrál hodně jeden na jednoho. Po 8 minutách hry si připsal Benda svůj 2.faul a střídal ho Bernard. První čtvrtina skončila našim těsným vítězstvím 15:17. Druhou čtvrtinu otevřel Nelson trojkou. Domácí zejména pod košem těžili ze své fyzické převahy, dostávali hodně příležitostí ke druhým střelám, o čemž svědčilo 9 útočných doskoků! Útok Bologni dobře balancoval pod košem Bagarič. Domácí odskočili na největší rozdíl prvního poločasu - 9 bodů. Energická obrana nás vrací zpět do hry, rozdíl se zastavil na mínus pěti bodech. Poločas skončil v poměru 39:32. Domácí nás přehráli jasně na doskoku ( 27:19) a v úspěšnosti za 3 body – 42%:22 %.
Body v poločase - BOL: Jenkins 12, Janicenoks 8 NBK: Sokolovský, Schilb 7, Rančík 6. Fauly jen Nelson 3 u domácích, jinak max. 2

Druhý poločas
Po šňůře 7:0 jsme srovnali na 39:39. Po minutě a půl hry si Thomas připsal 4.faul, přesto ho trenér nechal na hřišti. Byl to dobrý tah. Thomas držel domácí ve hře svým dominantním postavením pod košem, kdy jej bylo velmi těžké odstavit na doskoku. Po dvou útočných faulech Nymburka domácí opět začali budovat náskok. Za tři opět začal střílet dobře Jenkins ze hry jeden na jednoho a po 26.minutách šli domácí poprvé do dvouciferného vedení 51-41. Dvě minuty před koncem 3.čtvrtiny si připsal Rančík 3.faul. Na konci čtvrtiny Beneš proměnil čtyři trestné hody za fauly v bonusu a Benda proměnil dvě individuální akce jeden na jednoho, zastavilo se skóre na konci 3.čtvrtiny na 58-51. Čtvrtou čtvrtinu jsme začali přesnou střelou za tři body Ládi Sokolovského a tím jsme se přiblížili pouze na čtyři body. Bohužel jsme nedokázali ještě udělat poslední krok k převrácení skóre. U domácích však začala hru kontrolovat dvojice Američanů Jenkins/Thomas. Nám se nedařila střelba, naopak domácí trestali jak zpod koše tak z perimetru, až rozdíl ve skóre narostl na 17 bodů po šesti minutách poslední čtvrtiny na 76:59. Poslední čtyři minuty domácí drželi rozdíl na pohodlných dvanácti až patnácti bodech a vítězství si kontrolovali až do konce hrací doby.
Body: Nankine 26, Janicenoks 19, Thomas 8, Mancinelli a Calabria 7, Torres a Bagaric 5, Nelson 3, Kesicki 2 - Sokolovský 16, Schilb a Rančík 12, Benda 8, Beneš 7, Mack a Lee 6, Slezák a Chán 2, fauly 23:20, TH 30/19:20/15, střelba za 2 body: 42/18:53/19, střelba za 3 body: 22/9:20/6, doskoky 53:29!!, ztráty17:8!!, čtvrtiny: 15:17, 24:15, 19:19, 24:20