A tým | Mattoni NBL - 11.11.2000

BK Děčín BK DěčínDomácí
91
86

body: Janouch Petr 38, Krátký Lukáš 18, Hrubý Tomáš 16, Modr Miroslav 6, Šebek Jiří 4, Soukup Miroslav 3, Snopko Dušan 3, Vorlíček Tomáš 3, Zalužanský Ladislav 0, Slezák Michal 0 - Jelínek Josef 25, Novotný Jiří 18, Gambiroža Mladen 12, Špička David 8, Kroupa Petr 7, Smačko Ludovít 6, Loula Marek 4, Forejt Karel 3, Palatinus Emil 3; střelba 3b.: 23/8:14/6; střelba 2b.: 42/21:49/22; TH: 33/25:28/24;doskoky: 30:28; chyby: 22:24; 5 chyb: 39. Hrubý Tomáš - 29. Forejt Karel, 38. Gambiroža Mladen; rozhodčí: Lukeš Libor a Paulík Robert; komisař: Trepka Stanislav; 700 diváků

Janouch (kapitán domácích): Jsem hrozně rád ,že to takhle dopadlo.Každé vítězství je pro nás krok do šestky ,kterou máme vysněnou.Mrzí mě ,že nejsme schopni udržet tempo ze začátku utkání,to se nám stalo již po třetí,že perfektně začneme a nevydržíme do konce,je to zřejmě nezkušeností mladého kolektivu.

Jelínek (Nymburk): utkání jsme si prohráli sami v prvních 10 minutách.Začátek nám ujel, věřili jsme, že vyhrajeme, byli jsme přehecovaní. Celý zápas jsme dotahovali. Utkání se dalo vyhrát ale udělali jsme moc chyb, které soupeř využil a tím nám utekl. V poslední min. jsme museli riskovat a věřili jsme že soupeř šestky nedá, což se nestalo. Tím jsme de facto prohráli utkání.

Skokan (trenér domácích): Začali jsme velice famózně, dovolili jsme soupeři velice málo bodů a zakončovali především trojkami P.Janoucha.Ve druhé čtvrtině přestal hrát soupeř bojácně naši střídající se nechytili.34 bodů je moc a utkání bylo rázem otevřené.Ve vyrovnaném průběhu poločasu rozhodl nástup ve 4.čtvrtině( 11 bodů náskok) a přez některé chyby jsme vyhráli.

Franěk (trenér hostů): Zápas jsme bohužel prohráli v 1.čtvrtině,která ovlivnila celé utkání