DO ODVET VÍTĚZNĚ

V předehrávce 14.kola jsme uspěli na palubovce Turů ve Svitavách v poměru 86:74.

Konečný dvanáctibodový rozdíl byl pro domácí hodně milosrdný, protože během utkání už prohrávali více než dvacetibodovým rozdílem. Trenér Ginzburg tentokrát nechal odpočívat z hráčů základní rotace Simmonse. Wilsona a Abramse, nehrál také Kříž.
Svitavy se ani jednou během zápasu nedostaly do vedení, ale v první čtvrtině nebyl náskok ještě nijak významný a pohyboval se maximálně do 9 bodů (11:20). Ve druhé čtvrtině jsme ne začátku přitáhli šrouby v obraně a domácí za prvních pět minut dali jen 4 body a náskok nabobtnal na 17 bodů (21:38). Určitá dávka uspokojení dovolila Svitavám snížit do poločasu ztrátu na deset bodů. Celý druhý poločas v podstatě kopíroval prvních dvacet minut. Domácí uhráli jen to, co jsme jim dovolili. Pět minut před koncem se rozdíl zvětšil na 25 bodů (55:80). Za tohoto stavu jsme vyřadili na neutrál a domácí čtyřmi trojkami snížili na konečný rozdíl dvanácti bodů.
Nejvíce bodů:Mróz 20, George 15, Moravec, Meno a Harčár po 9 - Naymick 16, Pumprla 15, Lawrence 12. Rozhodčí: Trestné hody: 21/15 - 31/21, Fauly: 30:22, Trojky: 9:7

vloženo: 18.11.2011 19:52 / přečteno: 8281x