DNES DO DĚČÍNA - aktualizováno

Dnes zjistíme, jak nám přišla k duhu vánoční přestávka. Soupeřem nám bude aktuálně 3.tým Mattoni NBL BK Děčín. Utkání v Děčíně jsou vždy náročná, protože domácí fanoušci věrni heslu "Win together..." dokáží vždy pro své připravit skutečně domácí prostředí.

Děčínský trenér Pavel Budínský se však bude muset obejít bez svého pivota Johna Ofoegbu, který se z důvodu poškozené kloubní chrupavky odjel léčit domů a s Děčínem smlouvu ukončil. Naši hráči určitě nebudou chtít v Děčíně ztratit nulu na kontě prohraných zápasů. Případné vítězství by udrželo Děčín na 3.místě tabulky, v případě prohry se mohou propadnout až na 5.místo. S 25 body se totiž na třetím až šestém místě tísní hned 4 týmy: Děčín, Pardubice, Prostějov a USK. Pardubice hrají v Poděbradech, Prostějov hostí USK.

Názory před utkáním najdete zde

Připomeňme ještě statistiky zápasu 8.kola:

Nymburk : Děčín 87:73

(20:20, 48:35, 70:56)

body: Gray Justin 20, Tomaszek Robert 14, Jagodnik Goran 13, Lee Arthur 9, Sokolovský Ladislav 8, Křemen Michal 7, Benda Petr 7, Nečas Radek 4, Schilb Blake 2, Venta Matej 2, Chán Aleš 1, Slezák Pavel 0 - Ofoegbu John 20, Hatcher Wiliam 11, Houška Pavel 7, Prach Pavel 7, Houška Jakub 6, Miloš Pavel 5, Pištěcký Antonín 5, Soukup Miroslav 3, Balík Marek 3, Alič Admir 3, Holanda Jiří 3; střelba 3b.: 18/6:19/6; střelba 2b.: 47/26:39/20; TH: 28/17:24/15; doskoky: 32:32; chyby: 19:26; 5 chyb: 38. Balík Marek, 39. Soukup Miroslav; rozhodčí: Zachara Ivan, Paulík Robert, Znamínko Petr;  nejlepší hráč: Gray Justin

Muli Katzurin: Povedlo se nám dostat do rotace všechny hráče. I když nám někdy zakončení nevycházelo podle představ, dokázali jsme zápase dovést do vítězného konce.

Pavel Budínský: První čtvrtina nám vyšla, nepustili jsme domácí do bodového trháku. O všem rozhodla čtvrtina druhá, kdy se domáci trhli a již jsme vedení$ Nymburka nedokázali dotáhnout.

vloženo: 30.12.2008 00:00 / přečteno: 13073x