V J. HRADCI ZÁŘIL GARRETT STUTZ

V J. HRADCI ZÁŘIL GARRETT STUTZ

Basketbalisté Nymburka další zaváhání v domácí Kooperativa NBL nepřipustili, když vyhráli v Jindřichově Hradci 105:88.

Nejlepší zápas v novém dresu sehrál centr Garrett Stutz, který dosáhl na double double. Už po třech čtvrtinách měl na kontě 27 bodů a 14 doskoků, z toho 6 útočných. Domácí obránci s ním měli velké problémy. Jeho spoluhráči ho často hledali ve vymezeném území, kde kraloval a těžil také z faulů. Všech 7 trestných hodů proměnil.


Podstatně lepší zápas než v Charleroi sehrál Tre Simmons, který v prvním poločase neminul jedinou střelu z pole a nakonec se zastavil na 13 bodech. Při vší úctě k obráncům Hradce měl ale po palubovce mnohem volnější pohyb.


Kouč Kestutis Kemzura přijel do Jížních Čech opět s osekanou „ligovou“ sestavou. Doma nechal Jiřího Welsche, Dariuse Washingtona, Petra Bendu a samozřejmě zraněného Rada Rančíka. S týmem ještě nepřijeli Luboš Bartoň a Chris Burns, kteří se teprve zapojují do plného tréninku.


Do zápasu zasáhla kompletní lavička včetně juniorů Matěje Svobody a Theodora Dlugoše. Přes 22 minut odehrál Jakub Kudláček, který nastřílel velice slušných 15 bodů a ukázal přesnou ruku z perimetru, když trefil tři trojky ze čtyř pokusů. Trojky se dnes vůbec dařili. Při 8 proměněných pokusech měl Nymburk úspěšnost 42%.


Další zápas sehraje Nymburk už v neděli. V rámci VTB ligy přivítá doma od 16.00 euroligový tým UNICS Kazaň.Body: Stutz 27 (14 reb, ú6, o8, TH 7/7), Kříž 17, Kudláček 15 (3pt 4/3), Simmons 13 (3pt 5/3), Hruban 11, Houška a Pomikálek 8, Raivio 6 - Robinson 19, Autrey 17, Zuzák 15, White 13, Vošlajer 10.

 
vloženo: 31.10.2014 21:34 / přečteno: 9563x
 
« Zpět
SPONZOŘI Facebook
ČEZ
STARLIFE
J&T BANKA
GEOSAN THETA
EPL COND
Velišek  - Podpěra
ADIDAS
LION SPORT
AUTOSALON LOUDA
CAR 4 WAY
Dr. MAX
Renomia
Zepris
VIS
Město Nymburk
Elektro Kutílek
Datonet
DP ComTel
Špára STK
Nota Bene
FALDO
Louda Reality
Crystal Bohemia
Wobenzym
Louda Alform
Inkospor
Barton
Jimsoft s.r.o.
C.L.P.A.
CASIA TOUR
hala
XXL
Hyundai
Molten
Česká televize
Kooperativa
AGEL
Pivovary Lobkowitz
ONDRÁŠOVKA
Redside
VALBEK
Rozehnal a Kuchař
ZENIT
SPORT
Finance Habitation
SUBTERRA
Sev.en EC
© 2010 - Copyright by ČEZ Basketbal Nymburk a.s. All rights reserved.