V PÁTEK V KOLÍNĚ

V PÁTEK V KOLÍNĚ

Poslední zápas základní části Kooperativa NBL sehrají nymburští basketbalisté v pátek na palubovce Kolína. Po nezvyklých pěti dnech bez zápasu se bude jednat o poslední herní přípravu českých šampionů před pondělním soubojem s jedním z nejlepších týmů Evropy.

Devátý BC Geosan Kolín již ztratil šanci na postup do play off ve svém posledním utkání s Prostějovem. Nymburk zase už nikdo nesesadí z první příčky. Proto by se mohlo zdát, že zápas je pouhou formalitou. Domácí se však chtějí rozloučit se sezonou důstojně a Nymburk se zase potřebuje dobře naladit na zápas s CSKA Moskva.


„Samozřejmě, že zvítězit je, při všem respektu k soupeři, naší povinností. Nechci ale, aby hráči brali zápas jako formalitu. To se nám pokaždé vymstilo. I vzhledem k zápasu v Moskvě budu po hráčích chtít, aby nastoupili s maximální koncentrací od první minuty,“ uvedl kouč Nymburka Kestutis Kemzura.


Ten určitě nabídne více minut hráčům, kteří ve VTB lize tolik času na palubovce nestráví. „Pořád máme náročný program. Proti CSKA musíme hrát s maximální energií, proto určitě využijeme naší široké soupisky. To ale není v zápasech domácí soutěže nic neobvyklého,“ předeslal nymburský trenér.

 
vloženo: 26.03.2015 17:24 / přečteno: 6347x
 
« Zpět
SPONZOŘI Facebook
ČEZ
STARLIFE
J&T BANKA
GEOSAN THETA
EPL COND
Velišek  - Podpěra
ADIDAS
LION SPORT
AUTOSALON LOUDA
CAR 4 WAY
Dr. MAX
Renomia
Zepris
VIS
Město Nymburk
Elektro Kutílek
Datonet
DP ComTel
Špára STK
Nota Bene
FALDO
Louda Reality
Crystal Bohemia
Wobenzym
Louda Alform
Inkospor
Barton
Jimsoft s.r.o.
C.L.P.A.
CASIA TOUR
hala
XXL
Hyundai
Molten
Česká televize
Kooperativa
AGEL
Pivovary Lobkowitz
ONDRÁŠOVKA
Redside
VALBEK
Rozehnal a Kuchař
ZENIT
SPORT
Finance Habitation
SUBTERRA
Sev.en EC
© 2010 - Copyright by ČEZ Basketbal Nymburk a.s. All rights reserved.