BUDE FINAL FOUR U17 V NYMBURCE?

BUDE FINAL FOUR U17 V NYMBURCE?

Svěřenci nedávného jubilanta Pavla Beneše, kadeti do 17 let, mají jedinečnou šanci dostat do Nymburka premiérově finálový turnaj Mistrovství ČR v kategorii U17, tedy přehlídku čtyř nejlepších týmů České republiky v sezoně 2014/15.

Co k tomu musí udělat? Musí ve čtvrtfinále play-off porazit osmý tým po základní části Slavoj Litoměřice. První dva zápasy jsou na programu už tento víkend a vy můžete „live“ sledovat jejich klání v hale ZŠ Komenského v sobotu v 15:00 a v neděli od 10:00. Využijte možnost zajít si na kvalitní mládežnický basketbal, když nymburský A-tým je na venkovním zápasu VTB ligy v Moskvě.
 U17 - rychlý protiútok

Po základní části skončili hráči U17 na prvním místě s tříbodovým náskokem na druhé prostějovské Orly. I když mají Litoměřice na 8. místě o 7 proher více, utkání nebudou rozhodně snadná. Svědčí o tom i výsledky ze základní části, kdy Basketbalová akademie Nymburk s Litoměřicemi odehrála dvě vítězná, ale vyrovnaná utkání. První utkání na palubovce Litoměřic, které vyhráli hosté 67:76, muselo dokonce rozhodovat prodloužení. Druhé utkání na domácí palubovce bylo po třech čtvrtinách vyrovnané a o vítězství 68:58 rozhodl Nymburk až v poslední čtvrtině.

 
Proto neváhejte a přijďte podpořit naše hráče do haly Komenského. Věříme, že dorazíte v co největším počtu a vytvoříte tu pravou domácí kulisu. Kluci to budou potřebovat a vy se rozhodně nudit nebudete. Občerstvení je jako vždy zajištěno v kiosku na tribuně. 

Tabulka U17 po základní části
 
vloženo: 25.03.2015 10:48 / přečteno: 6608x
 
« Zpět
SPONZOŘI Facebook
ČEZ
STARLIFE
J&T BANKA
GEOSAN THETA
EPL COND
Velišek  - Podpěra
ADIDAS
LION SPORT
AUTOSALON LOUDA
CAR 4 WAY
Dr. MAX
Renomia
Zepris
VIS
Město Nymburk
Elektro Kutílek
Datonet
DP ComTel
Špára STK
Nota Bene
FALDO
Louda Reality
Crystal Bohemia
Wobenzym
Louda Alform
Inkospor
Barton
Jimsoft s.r.o.
C.L.P.A.
CASIA TOUR
hala
XXL
Hyundai
Molten
Česká televize
Kooperativa
AGEL
Pivovary Lobkowitz
ONDRÁŠOVKA
Redside
VALBEK
Rozehnal a Kuchař
ZENIT
SPORT
Finance Habitation
SUBTERRA
Sev.en EC
© 2010 - Copyright by ČEZ Basketbal Nymburk a.s. All rights reserved.