2. ČTVRTFINÁLE VE SVITAVÁCH

2. ČTVRTFINÁLE VE SVITAVÁCH

Druhý zápas čtvrtfinálové série je na programu v úterý v 18.00. A tým Ronena Ginzburga nepojede do Svitav s jiným cílem, než zvítězit a získat pro třetí páteční zápas semifinálový matchball.

Nymburk si v úvodním čtvrtfinále s týmem Bohemilk Tuři Svitavy poradil přesvědčivě 102:57 a získal tak vedení 1-0. Soupeř se ale dlouho držel a zlomili jsme ho až v druhém poločase. Máme tak za sebou jednu devítinu plánu, který si pro letošní play off vytyčili.


„Chceme si pro 13. titul dojít stylem 9-0 a tím si na sebe vytváříme tlak. Každý od nás čeká, že budeme vést po pár minutách o 20 bodů a ono to takhle vždycky nejde,“ řekl po úvodním čtvrtfinále křídelník Vojta Hruban, který si v zápase připsal double double za 19 bodů a 10 doskoků.


Kouč Ronen Ginzburg tuší, co na jeho tým ve Svitavách čeká. „Bude to, předpokládám, klasický zápas Nymburka v play off na palubovce soupeře. Očekávám maximálně motivovaného soupeře, který udělá vše proto, aby oddálil poslední zápas sezony před vlastními fanoušky, případně aby se s nimi rozloučil v co největším stylu. Každopádně to bude pro domácí svátek basketbalu. Těším se na atmosféru,“ řekl před zápasem trenér Nymburka.


„Nic se nemění na tom, že chceme postoupit po třech zápasech. Neradi bychom překvapení na náš účet. V úterý budeme mít jediný cíl, a čím dříve se nám podaří zápas rozhodnout, tím lépe. Musíme ale počítat s maximálně odhodlaným soupeřem,“ doplnil Ronen Ginzburg, který by měl mít k dispozici kompletní tým, hrající však v posledních 10 dnech v průměru obden. „Faktor únavy tu je, ale s tím musíme žít,“ usmál se kouč, byť trochu hořce.

 
vloženo: 11.04.2016 22:53 / přečteno: 7813x
 
« Zpět
SPONZOŘI Facebook
ČEZ
STARLIFE
J&T BANKA
GEOSAN THETA
EPL COND
Velišek  - Podpěra
ADIDAS
LION SPORT
AUTOSALON LOUDA
CAR 4 WAY
Dr. MAX
Renomia
Zepris
VIS
Město Nymburk
Elektro Kutílek
Datonet
DP ComTel
Špára STK
Nota Bene
FALDO
Louda Reality
Crystal Bohemia
Wobenzym
Louda Alform
Inkospor
Barton
Jimsoft s.r.o.
C.L.P.A.
CASIA TOUR
hala
XXL
Hyundai
Molten
Česká televize
Kooperativa
AGEL
Pivovary Lobkowitz
ONDRÁŠOVKA
Redside
VALBEK
Rozehnal a Kuchař
ZENIT
SPORT
Finance Habitation
SUBTERRA
Sev.en EC
© 2010 - Copyright by ČEZ Basketbal Nymburk a.s. All rights reserved.