ŠANCE UKONČIT SEMIFINÁLE

ŠANCE UKONČIT SEMIFINÁLE

Nymburk má po roce opět na dohled finále Kooperativa NBL. Aby se v něm stejně jako vloni potkal s Děčínem, zbývá mu v semifinále s Pardubicemi vyhrát ještě jeden zápas. Sérii by za stavu 2-0 rád ukončil již v úterý před vlastními fanoušky. Zápas začíná v 18.30.

Nymburk v sobotu ustál náročný program a po náročném čtvrtfinále VTB ligy s CSKA Moskva přivezl z Pardubic druhý bod v semifinále domácí soutěže. Nyní by rád ukončil sérii v nejkratším možném čase a před finále, které začíná 18. května, si tak dopřál sedm dní bez zápasu.


„Neradi bychom to protahovali. Vedeme 2-0, hrajeme doma, takže máme ideální příležitost k postupu. Všichni víme, že by to bylo velké překvapení, pokud bychom v úterý nepostoupili do finále, což nechceme připustit. Do zápasu budeme chtít vstoupit s maximální koncentrací s cílem kontrolovat od začátku jeho vývoj,“ řekl před třetím semifinále kouč Nymburka Ronen Ginzburg.


Izraelský trenér možná znovu pošetří Howarda Sant-Roose, který se zranil během play off VTB ligy a jeho stav nebyl v sobotu stále stoprocentní. Jinak má ale k dispozici kompletní kádr.


Úterní zápas bude mít opět bohatý doprovodný program pro diváky. Přestávky budou zpestřovat cheerleaders z Easy Dance 2000. V poločase dojde na ocenění stříbrného týmu U17 z Mistrovství ČR. Dospělí diváci si budou moci zasoutěžit o voucher na jednu hodinu surfování od společnosti SURF ARENA PRAHA  . Soutěž o ceny věnované klubem bude připravena i pro děti. Diváci také obdrží zdarma fandící tleskátka. Na konci zápasu bude vyhlášen Nejužitečnější hráč, který si odnese cenu od Skláren Bohemia Poděbrady.

 
vloženo: 09.05.2016 17:59 / přečteno: 7958x
 
« Zpět
SPONZOŘI Facebook
ČEZ
STARLIFE
J&T BANKA
GEOSAN THETA
EPL COND
Velišek  - Podpěra
ADIDAS
LION SPORT
AUTOSALON LOUDA
CAR 4 WAY
Dr. MAX
Renomia
Zepris
VIS
Město Nymburk
Elektro Kutílek
Datonet
DP ComTel
Špára STK
Nota Bene
FALDO
Louda Reality
Crystal Bohemia
Wobenzym
Louda Alform
Inkospor
Barton
Jimsoft s.r.o.
C.L.P.A.
CASIA TOUR
hala
XXL
Hyundai
Molten
Česká televize
Kooperativa
AGEL
Pivovary Lobkowitz
ONDRÁŠOVKA
Redside
VALBEK
Rozehnal a Kuchař
ZENIT
SPORT
Finance Habitation
SUBTERRA
Sev.en EC
© 2010 - Copyright by ČEZ Basketbal Nymburk a.s. All rights reserved.