ZRANĚNÝ MARTIN KŘÍŽ

ZRANĚNÝ MARTIN KŘÍŽ

Semifinálová série s Olomouckem si vyžádala svou oběť. Martin Kříž si ve třetím semifinále přetrhl Achillovu šlachu a bude nám tak chybět několik měsíců. Otazník visí i nad jeho účastí na zářijovém mistrovství světa, které pomohl české reprezentaci v kvalifikaci vybojovat.

Pětadvacetiletý pivot nastoupil v Prostějově v základní sestavě, ale už ve třetí minutě se po snaze zablokovat Thomase Dunanse skácel na zem a zůstal ležet. Z palubovky mu museli pomoci spoluhráči. Hned věděl, že je zle a prvotní a prvotní vyšetření potvrdilo jeho obavy, že šlacha na patě levé nohy nevydržela.  Následně se v Olomouci podrobil operaci.

“Chci popřát Martinovi rychlé uzdravení. Je vždy nepříjemné,. když hráč musí ukončit sezonu takto. A nám se to stalo v brzké době podruhé,” připomněl trenér Oren Amiel, že v minulé sezoně potkalo stejné zranění Petra Bendu. Ten si šlachu přetrhl v březnu 2018 a do hry se vrátil v říjnu. 

“Doufám, že Martin bude brzy v pořádku. To je důležitější, než cokoli jiného se dnes při utkání stalo,” dodal trenér po výhře 85:76 v Prostějově.
 
vloženo: 12.05.2019 21:29 / přečteno: 1543x
 
« Zpět
SPONZOŘI Facebook
ČEZ
STARLIFE
J&T BANKA
GEOSAN THETA
EPL COND
Velišek  - Podpěra
ADIDAS
LION SPORT
AUTOSALON LOUDA
CAR 4 WAY
Dr. MAX
Renomia
Zepris
VIS
Město Nymburk
Elektro Kutílek
Datonet
DP ComTel
Špára STK
Nota Bene
FALDO
Louda Reality
Crystal Bohemia
Wobenzym
Louda Alform
Inkospor
Barton
Jimsoft s.r.o.
C.L.P.A.
CASIA TOUR
hala
XXL
Hyundai
Molten
Česká televize
Kooperativa
AGEL
Pivovary Lobkowitz
ONDRÁŠOVKA
Redside
VALBEK
Rozehnal a Kuchař
ZENIT
SPORT
Finance Habitation
SUBTERRA
Sev.en EC
© 2010 - Copyright by ČEZ Basketbal Nymburk a.s. All rights reserved.