FANTASTICKÝ VÝSLEDEK

FANTASTICKÝ VÝSLEDEK

Naši hráči odehráli v Seville vynikající partii korunovou vysokou výhrou o 21 bodů.  

Hodně fanoušků Nymburka věřilo, že budeme schopni ve Španělsku vyhrát, daleko menší procento věřilo, že bychom byli schopni smazat šestnáctibodové manko z prvního domácího zápasu. A ruku na srdce, kdo z vás, kdož čtete právě tyto stránky, byste věřil ve vítězství o DVACET JEDNA bodů??

Ovšem pro toho, kdo sledoval zápas v televize, není výše vítězství nějak překvapivá., Naši hráči do puntíku splnili taktické úkoly, bojovali, hráli chytře v útoku a hlavně se poučili z prvního zápasu. V něm nám velké potíže činila vysunutá obrana Španělů, při které jsme se dopouštěli fatálních chyb. V odvetném utkání, Španělé vytěžili ze své pověstné obrany maximálně tři získané míče. Naše obrana byla past, ve které uvízlo velké množství útoků domácích. Útočné doskoky pomáhaly jednak získávat čas, který hrál jednoznačně pro nás, na další a další útok a pochopitelně přinášely nakonec i body. Bodové zakončení pak přivádělo domácí k šílenství. V útoku jsme zakončovali po akcích, které byly výborně připravené a vedly jednak z podkošového prostoru a také z perimetru, odkud jsme stříleli jednu důležitou trojku za druhou. Významné bylo i probuzení Tre Simmonse (20 bodů, ranking 27). 
Během utkání jsme prohrávali jen v samotném začátku o dva body a pak v sedmé minutě o bod. Jinak bylo vždy na pravé straně ukazatele skóre vyšší číslo. Každou čtvrtinu jsme vyhráli a jen v poslední dal soupeř dvacet bodů, jinak se vždy udržel pod touto metou. Naopak naši hráči jen ve třetí čtvrtině nedali více než dvacet bodů, i když ani tady mnoho nechybělo (19). 

Podrobnější komentář k zápasu najdete zde  (s doplněnými ohlasy) 

UPOZORNĚNÍ:
Příští domácí zápas proti ASK Riga, která vyhrála nad Hapoelem Jeruzalém 74:71, nás čeká v úterý 21.12.2010 v Pardubicích. Zápas, s ohledem na stejný začátek všech zápasů souvisejících skupin, bude mít svůj rozskok v 19:45 a vstupenky jsou k dispozici ve všech předprodejních místech. 
 

 
 
vloženo: 14.12.2010 22:39 / aktualizováno: 15.12.2010 07:53 / přečteno: 8727x
 
« Zpět

Kalendář

DOMAVENKUAKCE
PoÚtStČtSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
SPONZOŘI Facebook
ČEZ
STARLIFE
J&T BANKA
GEOSAN THETA
EPL COND
Velišek  - Podpěra
ADIDAS
LION SPORT
AUTOSALON LOUDA
CAR 4 WAY
Dr. MAX
Renomia
Zepris
VIS
Město Nymburk
Elektro Kutílek
Datonet
DP ComTel
Špára STK
Nota Bene
FALDO
Louda Reality
Crystal Bohemia
Wobenzym
Louda Alform
Inkospor
Barton
Jimsoft s.r.o.
C.L.P.A.
CASIA TOUR
hala
XXL
Hyundai
Molten
Česká televize
Kooperativa
AGEL
Pivovary Lobkowitz
ONDRÁŠOVKA
Redside
VALBEK
Rozehnal a Kuchař
ZENIT
SPORT
Finance Habitation
SUBTERRA
Sev.en EC
© 2010 - Copyright by ČEZ Basketbal Nymburk a.s. All rights reserved.