HEMOFARM VRŠAC - ČEZ NYMBURK

Na tomto místě můžete sledovat aktuální dění ze zápasu v srbském Vršacu!!!

konec utkání, skóre 82:74 - nakonec rozdíl ve skóre není tak velký, jak to možná v průběhu zápasu několikrát vypadalo, podrobnosti o zápase přineseme v průběhu dnešního večera

1:07 Hemofarm time out

1:30 Michal za tři, Justin tečuje jejich útok a Arthur na druhé straně za dva, skóre je 78:70

1:59 po Sokolově faulu Hemofarm proměňuje jednu šestku, rozdíl 13 bodů

3:30  Sokol za tři!!!! 75:65

6:00 několikrát jsme oddevzadali míč do rukou Hemofarmu, oni několikrát do našich, ale nakonec z toho byly 2 body Vršace, Arthurova trojka snižuje na rozdíl 13ti bodů - 73:60, domácí si berou time out a hodně křičí

7:25 po Sokolově pěkném bloku si Blake musel svůj dvojkový pokus dvakrát dopíchnout, než míč prošel obroučkou, skóre 69:54

8:12 naše nepřesná přihrávka a na druhé straně koš s faulem, skóre 69:50

9:OO Hemofarm si doskakuje každý svj neúspěšný pokus a vyplácí se jim to, skóre 66:50

konec 3.čtvrtiny 64:50, naše trápení pod košem pokračuje, 222cm vysoký mladík Marjanovič nemá pod košem konkurenci

2:21 Goranova trojka zblokována, doskakuje Art a dává za 2 zpod koše

3:22 hrajeme špatně, po hloupé ztrátě si Muli bere time out, skóre je 60:46

8:00 Arthur a Goran za tři!

10:00 nastupujeme se skorou stejnou základní pětkou, jen místo Křemena je na hřišti Sokolovský

konec prvního poločasu 42:34, 5 vteřin před koncem nedal Vukosaljevič dunk, což nás zachránilo od toho, abychom odcházeli do šaten s dvouciferným rozdílem

1:00 nepřesná přihrávka domácích pod vlastní koš umožnila Grayovi 2 body, stav 40:34

1:23 po trojce domácích kontruje Arthur dvěma body a trenér Karadžič si bere oddechový čas, stav je 40:32 pro domácí

2:28 obr Marjanovič fauleju Artura, ten obě šestky dává, stav 37:28 a Marjanoviič střídá

2:42 za stavu 37:26 pro domácí svolává Muli další time out, rozdíl ve skóre začíná být nebezpečné, pod košem kralují vršačtí

5:04 domácí se začli nebezpečně oddalovat, po Chánově faulu svolává Muli time out

6:09 domácí se dostávají do laufu, nicméně Leeho nájezd dopichuje Aleš Chán

7:20 ke střídání se připravuje Aleš Chán, jejich pivoti začínají zlobit

konec 1.čtvrtiny 20:20, zatím vyrovnaný zápas, lehce prohráváme n a doskoku

2:59 Justin koš s faulem, vedeme 13:11, zatím za nás bodují jen Američané

4:00 Vukosaljevič je opravdu hora masa, ale Petr Benda mu nadává nic zadarmo, bohužel si ale na něm již udělal 2 chyby

6:00 obroučky jsou pro nás zakleté, většina střel si to rozmyslí a vyskočí z obroučky

7:29 náš úvodní koš dává Schilb, ovšem předcházel

vloženo: 02.12.2008 00:00 / přečteno: 13384x