ŠPATNÁ OBRANA V PRVNÍ PŮLI

ŠPATNÁ OBRANA V PRVNÍ PŮLI

Nymburk byl v této sezoně už poněkolikáté blízko venkovní výhře, na kterou nakonec těsně nedosáhl. Jiří Welsch a Radoslavem Rančíkem se shodují, že počet bodů, které si jejich tým nechal v prvním poločase nastřílet, se nakonec ukázal být klíčem k zápasu.

„Rozhodla naše nedůsledná obrana v prvním poločase, ve kterém nám nastříleli 47 bodů. Z toho většinu dva hráči, na které jsme se nějak extrémně nepřipravovali. Mám tím na mysli Yivzoriho a Reise. Ti nás trochu překvapili svou vysokou úspěšností střelby za tři body,“ uvedl Jiří.


„Chybělo nám dnes k výhře hodně věcí, ale hlavně to byla obrana v prvním poločase. 47 bodů je příliš mnoho,“ souhlasil Rado, který neviděl jako velký problém vysokou úspěšnost Maccabi ve střelbě za tři body.


„Ty trojky bych ani tolik neřešil. Jsou tu doma, mají to tady nastřílené. Problém byl spíš v tom, že měli ty střelecké pozice dost otevřené. Tohle musíme v dalších zápasech eliminovat,“ řekl Rado.


„Další důvod naší porážky byla asi trochu naše pomalá hra. Věděli jsme, že to je tým, který je dobrý v útoku, ale nemá tak dobrou obranu, hlavně přechod do obrany. My jsme z toho bohužel nedokázali nic vytěžit,“ litoval po zápase Jiří.


„Byl to téměř do posledních vteřin těsný zápas. Věřili jsme, že ho dokážeme zlomit v náš prospěch, i když po většinu času byli o krok blíže k vítězství oni. My jsme tahali za kratší konec, ale nějaké příležitosti jsme tam měli.“


„Ve druhém poločase jsme nedali několik otevřených střel, kterými se to zlomit dalo. V zápasech, které skončí pětibodovým rozdílem, je někdy potřeba i štěstí a dneska jsme ho moc neměli,“ dodal autor osmi středečních bodů.

 
vloženo: 09.01.2014 06:30 / přečteno: 8566x
 
« Zpět

Kalendář

DOMAVENKUAKCE
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
SPONZOŘI Facebook
ČEZ
STARLIFE
J&T BANKA
GEOSAN THETA
EPL COND
Velišek  - Podpěra
ADIDAS
LION SPORT
AUTOSALON LOUDA
CAR 4 WAY
Dr. MAX
Renomia
Zepris
VIS
Město Nymburk
Elektro Kutílek
Datonet
DP ComTel
Špára STK
Nota Bene
FALDO
Louda Reality
Crystal Bohemia
Wobenzym
Louda Alform
Inkospor
Barton
Jimsoft s.r.o.
C.L.P.A.
CASIA TOUR
hala
XXL
Hyundai
Molten
Česká televize
Kooperativa
AGEL
Pivovary Lobkowitz
ONDRÁŠOVKA
Redside
VALBEK
Rozehnal a Kuchař
ZENIT
SPORT
Finance Habitation
SUBTERRA
Sev.en EC
© 2010 - Copyright by ČEZ Basketbal Nymburk a.s. All rights reserved.