MUSÍME ZLEPŠIT OBRANU A DOSKOK

MUSÍME ZLEPŠIT OBRANU A DOSKOK

Kvalita soupeřů v Adriatické lize s přibývajícím počtem zápasů roste. Tentokrát narazíme na defenzivního mistra Slovinska  KRKA Novo Mesto.  

Co byste mohl prozradit o našem zítřejším soupeři?
Utkáme se s týmem, který hraje velmi dobře. Mají obranu na opravdu vynikající úrovni, o útoku není třeba mluvit, ten mají tradičně výborný všechny týmy v NLB Lize - především co se týče hry pod košem. Výsledky Krka Novo Mesto mluví za vše, vyhráli proti Širokemu Brijegu, proti Zagrebu CO, v duelu proti silné Olimpiji Ljubljana prohráli o pouhopouhý jeden bod. Bude to těžký zápas, musíme být připraveni a hlavně koncentrováni, abychom na domácím hřišti obhájili prozatimní neporazitelnost.
Pokud bychom měli Krku srovnat s ostatními týmy, proti kterým jsme již hráli, na které místo byste našeho sobotního soupeře zařadil?
Co se týče jejich soupisky, tak by byli na druhém místě, nicméně síla týmu nemusí být nutně přímo úměrná soupisce, proto je jejich hrou musím bez přemýšlení zařadit na první místo. Bude to tedy zatím nejtěžší soupeř, kterého jsme v soutěži potkali.
Čeho se musíme vyvarovat, abychom nezopakovali chyby z minulého zápasu v Zadaru?
Je třeba napravit obranný doskok, v Zadaru jsme domácí nechali doskočit velké množství nepovedených střel a stálo nás to minimálně 15-16 bodů.
Druhá věc, kterou musíme zlepšit, je agresivita naší obrany. A za třetí musíme zlepšit naše rozhodování v některých momentech. Musíme ho nejen zlepšit, ale také hlavně zrychlit.
Proti slovinskému vicemistrovi to bude na dva měsíce poslední zápas na nymburské půdě, v listopadu a prosinci nás čekají zápasy v Pardubicích a nebo na hřištích soupeřů. Vnímáte to Vy a Vaši hráči?
Chceme vyhrát každý zápas a to prodleva mezi zápasy je určitě dlouhá. 
Vítězství chceme vždy, je jedno jestli budeme mimo Nymburk dlouhé 2 měsíce nebo jen 2 dny, naši fanoušci si za skvělou podporu zaslouží vidět svůj tým doma vyhrávat pokaždé. Doufám, že jim to budeme moci v sobotu splnit!
 
vloženo: 29.10.2010 15:20 / přečteno: 12350x
 
« Zpět
SPONZOŘI Facebook
ČEZ
STARLIFE
J&T BANKA
GEOSAN THETA
EPL COND
Velišek  - Podpěra
ADIDAS
LION SPORT
AUTOSALON LOUDA
CAR 4 WAY
Dr. MAX
Renomia
Zepris
VIS
Město Nymburk
Elektro Kutílek
Datonet
DP ComTel
Špára STK
Nota Bene
FALDO
Louda Reality
Crystal Bohemia
Wobenzym
Louda Alform
Inkospor
Barton
Jimsoft s.r.o.
C.L.P.A.
CASIA TOUR
hala
XXL
Hyundai
Molten
Česká televize
Kooperativa
AGEL
Pivovary Lobkowitz
ONDRÁŠOVKA
Redside
VALBEK
Rozehnal a Kuchař
ZENIT
SPORT
Finance Habitation
SUBTERRA
Sev.en EC
© 2010 - Copyright by ČEZ Basketbal Nymburk a.s. All rights reserved.