PREMIÉRA JAKO ŘEMEN

První zápas je vždy odrazovým můstkem do celé sezony. Nám se první krok podařil nad míru dobře a pruhovaného rivala jsme jednoznačně porazili.

Utkání proti Crvene Zvezdě jsme začali s kapkou nervozity. Dopustili jsme se několika ztrát a soupeř toho využil k úvodnímu křehkému vedení maximálně o čtyři body. Soupeř byl v obraně dravější a kompaktnější než my. Trochu jsme tápali i střelecky. Dlouho to však netrvalo a ještě v deváté minutě jsme vedli 21:16. Ve druhé čtvrtině jsme výborně bránili a skvěle jsme hráli pod košem soupeře. Za celý zápas jsme nakonec posbírali sedmnáct! útočných doskoků. Doskok, to byl první klíč k bráně vítězství. Druhý klíč hledejme v koncentrované hře. Za celý zápas jsme se dopustili jen 11 ztrát. Třetím klíčem k vítězství byla soustředění po celých čtyřicet minut. V podstatě jsme se vyvarovali delších hluchých úseků. I ve druhém poločase jsme kontrolovali hru, a proto jsme vyhráli tak výrazným bodových rozdílem.