KK: VIDĚL JSEM MÁLO POZITIVNÍHO

KK: VIDĚL JSEM MÁLO POZITIVNÍHO

Kouč Nymburka Kestutis Kemzura byl po zápase v Samaře ještě zklamanější než po dva dny staré prohře v Petrohradu. Problémy v útoku podle něj zastiňují ještě větší trable v obraně, kde se jeho tým trápí už od začátku sezony.

„Je to katastrofa,“ ulevil si hned na začátku hodnocení už třetí porážky ze tří zápasů v dosavadním průběhu VTB ligy. „Vypadali jsme opravdu unavení a pomalí. Nedokázali jsme zastavit hráče v situacích jeden na jednoho. Jsme sice na tripu, ale na to se nemůžeme vymlouvat, protože jsme teprve na začátku. Co v tom případě přijde později?,“ ptal se kouč sám sebe.


„Na útočné polovině jsme stále zbrklí a nezakončujeme útoky. Ale největší problém od začátku je naše defenzíva. Nedokážeme se udržet před hráčem s míčem.“


Stejně jako v Petrohradu Nymburk víceméně celý zápas dotahoval náskok soupeře. Když už byl na dostřel, přišla pokaždé další krize.


„Měli jsme ve třetí i čtvrté čtvrtině momenty, kdy jsme se vraceli do zápasu. Potřebovali jsme to dotáhnout, zvednout se, přidat nějaké body, ale to se už nestalo,“ hodnotil Kemzura.


„Je pro mě velké zklamání, jak hrajeme. Musíme vymyslet, jak to rychle vyřešit. Na dnešním zápase nevidím skoro nic pozitivního. Zkoušeli jsme možná bojovat, ale individuálně, ne jako tým,“ řekl litevský kouč na závěr.

 
vloženo: 08.10.2014 21:30 / přečteno: 7157x
 
« Zpět
SPONZOŘI Facebook
ČEZ
STARLIFE
J&T BANKA
GEOSAN THETA
EPL COND
Velišek  - Podpěra
ADIDAS
LION SPORT
AUTOSALON LOUDA
CAR 4 WAY
Dr. MAX
Renomia
Zepris
VIS
Město Nymburk
Elektro Kutílek
Datonet
DP ComTel
Špára STK
Nota Bene
FALDO
Louda Reality
Crystal Bohemia
Wobenzym
Louda Alform
Inkospor
Barton
Jimsoft s.r.o.
C.L.P.A.
CASIA TOUR
hala
XXL
Hyundai
Molten
Česká televize
Kooperativa
AGEL
Pivovary Lobkowitz
ONDRÁŠOVKA
Redside
VALBEK
Rozehnal a Kuchař
ZENIT
SPORT
Finance Habitation
SUBTERRA
Sev.en EC
© 2010 - Copyright by ČEZ Basketbal Nymburk a.s. All rights reserved.