3:1 PRO NYMBURK

3:1 PRO NYMBURK

Po starších žácích do 15 let, rozehráli svou soutěž také ligoví chlapci do 14 let a druholigové ženy. Všechny čtyři zápasy se odehrály u našich soupeřů.

Ženy odehrály dva své duely na severní Moravě ve městech vzdálených od sebe 80 kilometrů a oba výsledky byly poměrně těsné. V sobotním naše ženy přehrály BK Příbor, i když za svým soupeřem až do 35.minuty bodově mírně pokulhávaly. V dramatickém závěru strhly vedení na svou stranu a oplatily soupeři loňské dvě porážky. Nováček 2.ligy z hanácké metropole byl nad síly našich děvčat, která musela opět dohánět ztrátu z prvního poločasu. Bodové manko narostlo po 30 minutách až na 19 bodů, ale bojovnost v poslední čtvrtině dokázala smazat rozdíl na 8 bodů. Více se nepodařilo.

 

Žáci odehráli své zápasy v severních Čechách na obou březích řeky Labe a obou zápasech připravili pro své trenérky dramatický závěr. Jak v Roudnici tak v Litoměřicích první poločas s přehledem vyhráli o téměř dvacet bodů. V sobotním zápase se domácí mohutně a nebezpečně dotahovali až v poslední čtvrtině, ale díky výraznému vedení jsme nakonec finiši odolali. V Litoměřicích se domácí dostali na dostřel už ve třetí čtvrtině a v závěrečné byli dokonce ve vedení. O našem vítězství rozhodla poslední minuta a třiatřicet bodů našeho nejlepšího střelce Vojty Vejvara (v obou zápasech 54 bodů!).  

Více se o všech zápasech dočtete ve výsledkovém servisu zde


Vojta Vejvar

Vojtěch Vejvar

 
vloženo: 24.09.2013 23:52 / přečteno: 4677x
 
« Zpět
SPONZOŘI Facebook
ČEZ
STARLIFE
J&T BANKA
GEOSAN THETA
EPL COND
Velišek  - Podpěra
ADIDAS
LION SPORT
AUTOSALON LOUDA
CAR 4 WAY
Dr. MAX
Renomia
Zepris
VIS
Město Nymburk
Elektro Kutílek
Datonet
DP ComTel
Špára STK
Nota Bene
FALDO
Louda Reality
Crystal Bohemia
Wobenzym
Louda Alform
Inkospor
Barton
Jimsoft s.r.o.
C.L.P.A.
CASIA TOUR
hala
XXL
Hyundai
Molten
Česká televize
Kooperativa
AGEL
Pivovary Lobkowitz
ONDRÁŠOVKA
Redside
VALBEK
Rozehnal a Kuchař
ZENIT
SPORT
Finance Habitation
SUBTERRA
Sev.en EC
© 2010 - Copyright by ČEZ Basketbal Nymburk a.s. All rights reserved.