BUDE FINAL FOUR U17 V NYMBURCE?

Svěřenci nedávného jubilanta Pavla Beneše, kadeti do 17 let, mají jedinečnou šanci dostat do Nymburka premiérově finálový turnaj Mistrovství ČR v kategorii U17, tedy přehlídku čtyř nejlepších týmů České republiky v sezoně 2014/15.

Co k tomu musí udělat? Musí ve čtvrtfinále play-off porazit osmý tým po základní části Slavoj Litoměřice. První dva zápasy jsou na programu už tento víkend a vy můžete „live“ sledovat jejich klání v hale ZŠ Komenského v sobotu v 15:00 a v neděli od 10:00. Využijte možnost zajít si na kvalitní mládežnický basketbal, když nymburský A-tým je na venkovním zápasu VTB ligy v Moskvě.
 U17 - rychlý protiútok

Po základní části skončili hráči U17 na prvním místě s tříbodovým náskokem na druhé prostějovské Orly. I když mají Litoměřice na 8. místě o 7 proher více, utkání nebudou rozhodně snadná. Svědčí o tom i výsledky ze základní části, kdy Basketbalová akademie Nymburk s Litoměřicemi odehrála dvě vítězná, ale vyrovnaná utkání. První utkání na palubovce Litoměřic, které vyhráli hosté 67:76, muselo dokonce rozhodovat prodloužení. Druhé utkání na domácí palubovce bylo po třech čtvrtinách vyrovnané a o vítězství 68:58 rozhodl Nymburk až v poslední čtvrtině.

Proto neváhejte a přijďte podpořit naše hráče do haly Komenského. Věříme, že dorazíte v co největším počtu a vytvoříte tu pravou domácí kulisu. Kluci to budou potřebovat a vy se rozhodně nudit nebudete. Občerstvení je jako vždy zajištěno v kiosku na tribuně.