LADISLAV SOKOLOVSKÝ V NOVÉ ROLI

LADISLAV SOKOLOVSKÝ V NOVÉ ROLI

Novým hlavním trenérem Basketbalové akademie Nymburk se po odchodu Lubomíra Růžičky stal Ladislav Sokolovský. Bývalý úspěšný hráč dosud v Nymburce vedl tým U17, který se stal v uplynulé sezoně vicemistrem republiky.

Ladislav Sokolovský je nymburskou basketbalovou legendou. S klubem získal osm mistrovských titulů. S Brnem a Opavou předtím ještě tři další. Jedenáct titulů mistra ČR z něj dělá rekordmana v počtu domácích prvenství. Po loňském ukončením kariéry v Opavě se do Nymburka vrátil a kromě dalších funkcí přijal roli trenéra týmu U17, se kterým vybojoval republikové stříbro. Nyní se po odcházejícím Lubomíru Růžičkovi stává šéftrenérem celé nymburské Basketbalové akademie.


„Lubošovi chceme poděkovat za velký kus práce, kterou tady odvedl. Volba jeho nástupce padla na Ladislava Sokolovského. Chceme zachovat kontinuitu a navázat na pozitivní směřování věcí, kterými jsou nárůst členské základny, sportovní úspěchy, provázanost sportu se vzděláním a propojování úrovní basketbalu v Nymburce,“ uvedl ke změně na postu hlavního trenéra Akademie sportovní ředitel klubu Michal Ježdík.


„Děkuji vedení klubu za důvěru a za velkou příležitost posunout se v mé kariéře o velký kus dál. Je to zároveň velká zodpovědnost, protože se zde v práci s mládeží udělal za poslední roky obrovský posun dopředu. Je to vidět nejen na výsledcích, ale i na vybudované struktuře Akademie a na její provázanosti s A týmem. Mým úkolem bude, aby tento progres pokračoval i nadále,“ řekl Ladislav Sokolovský ke své nové roli v Nymburce.

 
vloženo: 10.06.2016 15:46 / přečteno: 10434x
 
« Zpět
SPONZOŘI Facebook
ČEZ
STARLIFE
J&T BANKA
GEOSAN THETA
EPL COND
Velišek  - Podpěra
ADIDAS
LION SPORT
AUTOSALON LOUDA
CAR 4 WAY
Dr. MAX
Renomia
Zepris
VIS
Město Nymburk
Elektro Kutílek
Datonet
DP ComTel
Špára STK
Nota Bene
FALDO
Louda Reality
Crystal Bohemia
Wobenzym
Louda Alform
Inkospor
Barton
Jimsoft s.r.o.
C.L.P.A.
CASIA TOUR
hala
XXL
Hyundai
Molten
Česká televize
Kooperativa
AGEL
Pivovary Lobkowitz
ONDRÁŠOVKA
Redside
VALBEK
Rozehnal a Kuchař
ZENIT
SPORT
Finance Habitation
SUBTERRA
Sev.en EC
© 2010 - Copyright by ČEZ Basketbal Nymburk a.s. All rights reserved.