KADETI OPĚT NA SCÉNĚ

KADETI OPĚT NA SCÉNĚ

Tým kadetů U-16, který na ME získal stříbrné medaile, se opět setká v pardubické ČEZ Aréně, aby převzal z rukou předsedy ČBF ocenění. Více je v tiskové zprávě. 

V týmu působili tři aktéři, kteří mají v Nymburku vztah: hráč: Lukáš Stegbauer, vedoucí týmu Michal Franěk a fyzioterapeut Pavel Procházka.

Nyní tisková zpráva:
ČEZ Arena bude opět „stříbrná“
Praha, 12. 12. 2011
Stříbrné zážitky si budou moci připomenout reprezentanti do 16 let. A to přímo na místě činu. Česká basketbalová federace se chystá ocenit hrdiny letního Mistrovství Evropy hráčů do 16 let. Ti totiž v pardubické ČEZ Areně vybojovali druhé místo v konkurenci těch nejlepších evropských týmů šestnáctiletých basketbalistů. Zaznamenali tak jeden z největších úspěchů mužského basketbalu posledních let.
Na přelomu července a srpna kosili v Pardubicích a Hradci Králové jednoho soupeře za druhým. Zaplněná ČEZ Arena pak byla svědkem jejich cesty vstříc evropskému úspěchu. Narazili až ve finálovém souboji, ve kterém podlehli Chorvatsku. Přesto šestnáctiletí reprezentanti dokázali pobláznit nejen basketbalovou veřejnost. Finálový souboj pak v ochozech ČEZ Areny sledovalo přes 5 000 diváků, což je na poměry mládežnického basketbalu neuvěřitelné číslo.
Za své výkony, kterými bavili tisíce diváků v uplakaných letních dnech, si čeští mladíci zaslouží odměnu. Předvánoční čas je vhodným pro hodnocení uplynulého roku. Stříbrná medaile nesmí v přehledu basketbalového dění roku 2011 chybět. Česká basketbalová federace by chtěla úspěšným reprezentantům poděkovat za jejich vystoupení na ME a předčasně jim předat vánoční dárek. Vhodnou událostí pro to je zápas EuroCupu mezi týmy ČEZ Basketball Nymburk a Aris Soluň, který se odehraje právě v pardubické ČEZ Areně. Diváci tohoto utkání tak budou mít jedinečnou příležitost vidět opět spolu partu okolo trenéra Petra Tremla.
Všichni strůjci stříbrného úspěchu přislíbili účast na úterním zápase. Jediným, kdo bude v Pardubicích chybět, je Radovan Kouřil. Ten totiž rozvíjí svůj basketbalový potenciál v zahraničí. Pokud budou chtít diváci vicemistrům Evropy ještě jednou zatleskat, příležitost budou mít v poločasové přestávce. Dárky hrdinům šampionátu šestnáctiletých předá předseda České basketbalové federace JUDr. Miroslav Jansta.
Zápas Nymburk – Soluň začíná v úterý v 18 hodin. Mladí basketbalisté si zajisté zaslouží ještě jednou slyšet potlesk zaplněných tribun.
Co: Předání dárků a ocenění úspěchu reprezentace mužů do 16 let
Kdy: úterý 13. 12. (v poločasové přestávce)
Kde: ČEZ Arena – zápas ČEZ Basketball Nymburk – Aris Soluň (zápas začíná v 18 hod.)
 
vloženo: 13.12.2011 06:40 / přečteno: 9929x
 
« Zpět

Kalendář

DOMAVENKUAKCE
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
SPONZOŘI Facebook
ČEZ
STARLIFE
J&T BANKA
GEOSAN THETA
EPL COND
Velišek  - Podpěra
ADIDAS
LION SPORT
AUTOSALON LOUDA
CAR 4 WAY
Dr. MAX
Renomia
Zepris
VIS
Město Nymburk
Elektro Kutílek
Datonet
DP ComTel
Špára STK
Nota Bene
FALDO
Louda Reality
Crystal Bohemia
Wobenzym
Louda Alform
Inkospor
Barton
Jimsoft s.r.o.
C.L.P.A.
CASIA TOUR
hala
XXL
Hyundai
Molten
Česká televize
Kooperativa
AGEL
Pivovary Lobkowitz
ONDRÁŠOVKA
Redside
VALBEK
Rozehnal a Kuchař
ZENIT
SPORT
Finance Habitation
SUBTERRA
Sev.en EC
© 2010 - Copyright by ČEZ Basketbal Nymburk a.s. All rights reserved.