DOCTOR TECAR

DOCTOR TECAR

Novou posilou našeho týmu fyzioterapeutů a lékařů se na začátku nové sezóny stal DOCTOR TECAR. Nejedná se o osobu, ale o jeden z nejmodernějších přístrojů používaných v současné fyzioterapii.

DOCTOR TECAR používá k léčbě ozařování elektromagnetickými vlnami,čímž aktivuje ionty v tkáních a stimuluje vnitřní energii.Takový způsob účinku způsobuje intenzivní stimulaci na úrovni buněk, povzbuzuje krevní oběh, zvyšuje teplotu a zrychluje fyziologické procesy. Za pomocí technologie TECAR je možné výrazně zkrátit délku rekonvalescence po zranění.


Fyzioterapeuti Jiří Šmíd, Petr Kádner a Radek Petrů se ve dnech 12. - 13. srpna zůčastnili školení, které vedla přední italská sportovní fyzioterapeutka a odbornice na práci s TECARem Angela Amodio, která spolupracuje především s italskými a zahraničními volejbalovými týmy.


Náplní školení bylo seznámení se s mechanismy účinku, obsluhou přístroje a hlavně metodika léčby při konkrétních diagnózách včetně praktického použití, což aplikovali naši fyzioterapeuti sami na sobě.


Jelikož se DOCTOR TECAR používá i ke stimulaci energie před tréninkem či zápasem a urychlení regenerace, začneme přístroj intenzivně používat už v prvních dnech přípravy.

 
vloženo: 18.08.2014 13:08 / přečteno: 5630x
 
« Zpět

Kalendář

DOMAVENKUAKCE
PoÚtStČtSoNe
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
SPONZOŘI Facebook
ČEZ
STARLIFE
J&T BANKA
GEOSAN THETA
EPL COND
Velišek  - Podpěra
ADIDAS
LION SPORT
AUTOSALON LOUDA
CAR 4 WAY
Dr. MAX
Renomia
Zepris
VIS
Město Nymburk
Elektro Kutílek
Datonet
DP ComTel
Špára STK
Nota Bene
FALDO
Louda Reality
Crystal Bohemia
Wobenzym
Louda Alform
Inkospor
Barton
Jimsoft s.r.o.
C.L.P.A.
CASIA TOUR
hala
XXL
Hyundai
Molten
Česká televize
Kooperativa
AGEL
Pivovary Lobkowitz
ONDRÁŠOVKA
Redside
VALBEK
Rozehnal a Kuchař
ZENIT
SPORT
Finance Habitation
SUBTERRA
Sev.en EC
© 2010 - Copyright by ČEZ Basketbal Nymburk a.s. All rights reserved.