SYSTÉMY SOUTĚŽÍ OSTATNÍCH TÝMŮ

SYSTÉMY SOUTĚŽÍ OSTATNÍCH TÝMŮ

V sezoně 2009/10 bude v mistrovských soutěžích zapojeno celkem 10 týmů. Celorepublikové soutěže budou hrát tři družstva (muži B, U16 chlapci a starší dorostenky), zbývajících sedm se popere o pořadí v rámci kraje.  

Muži B - II.liga 
  • Základní skupina: 36 družstev ve 3 skupinách (podle územního principu - Nymburk má přidělenu skupinu B) odehraje v každé skupině systémem každý z každým (doma-venku) zákaldní kolo
  • Finálová skupina: týmy na 1. - 4.místě odehrají finálovou skupinu se započítáním všech výsledků ze základní části 
U16 - kadeti - liga
  • Základní skupina: 20 týmů ve dvou skupinách (podle územního principu - Nymburk má přidělenu skupinu B) odehraje v každé skupině systémem každý z každým (doma-venku) základní kolo. 
  • Finálová skupina: první čtyři týmy z každé skupiny odehrají dohromadu finálovou skupinu se započítáním všech výsledků ze základní části. 
  • Skupiny o pořadí: týmy, které se umístí v základních skupinách na 5.- až 10.místě pokračují ve skupinách systémem každý s každý. Výsledky se započítávají. 

Starší dorostenky - liga 
  • Základní skupina: 24 týmů ve dvou skupinách (podle územního principu - Nymburk má přidělenu skupinu B) odehraje v každé skupině systémem každý z každým (doma-venku) základní kolo. 
  • Finálová skupina: první čtyři týmy z každé skupiny odehrají dohromadu finálovou skupinu se započítáním všech výsledků ze základní části. 
Ženy – krajský přebor
  • Základní část: 10 týmů odehraje skupinu systémem každý s každým dvoukolově (doma-venku). 
  • Finále: Družstva na 1. - 4. místě základní části každý s každým dvoukolově ve dvojicích se započítáním všech výsledků ze základní části
  • 5. - 7.místo: Družstva na 5. - 7. místě základní části každý s každým dvoukolově ve dvojicích se započítáním všech výsledků ze základní části
  • 8. - 10.místo: Družstva na 8. - 10. místě základní části každý s každým dvoukolově ve dvojicích se započítáním všech výsledků ze základní části
U18 – junioři – krajský přebor 
  • Základní část: 8 týmů odehraje skupinu systémem každý s každým dvoukolově (doma-venku). 
  • Finále: 1. až 4. družstvo ze základní části každý s každým dvoukolově se započítáním všech výsledků ze základní části
  • 5. - 8.místo: 5. až 8. družstvo ze základní části každý s každým dvoukolově se započítáním všech výsledků ze základní části
U16 – kadeti – krajský přebor
  • Základní část: 9 týmů odehraje skupinu systémem každý s každým dvoukolově (doma-venku).
  • Finále: 1. až 3. družstvo ze základní části každý s každým dvoukolově ve dvojicích se započítáním všech výsledků ze základní části
  • O 4. až 6.místo: 4. až 6. družstvo ze základní části každý s každým dvoukolově se započítáním všech výsledků ze základní části
  • O 7. až 9.místo: 7. až 9. družstvo ze základní části každý s každým dvoukolově se započítáním všech výsledků ze základní části
Mladší dorostenky - krajský přebor
  • Základní část:  8 družstev každý s každým dvoukolově ve dvojicích
  • Finále: 1. až 4. družstvo ze základní části každý s každým dvoukolově se započítáním všech výsledků ze základní části
  • 5. - 8.místo: 5. až 8. družstvo ze základní části každý s každým dvoukolově se započítáním všech výsledků ze základní části
U14 – žáci – krajský přebor 
  • Systém soutěže bude znám až po odehrání kvalifikace o žákovskou ligu
Starší žákyně – krajský přebor 
  • Systém soutěže bude znám až po odehrání kvalifikace o žákovskou ligu
Mladší minižáci – krajský přebor 
  • Základní část: 10 družstev ve 3 skupinách (3,4,3) družstvech ve skupině "turnajově jednokolově" , 1. a 2. družstvo ze skupin postupuje do semifinále
  • Semifinále: 2 skupiny po 3 družstvech "turnajově jednokolově" do finále postupuj 1. a 2.družstvo. Družstva ze 3.míst základní části vytvoří meziskupinu "turnajově jednokolově".
  • Finále: 4 družstva "turnajově jednokolově"
  • Umístění: 3.družstva ze semifinále a 1. družstvo z meziskupiny "turnajově jednokolově". 2. až 4. družstvo z meziskupiny "turnajově jednokolově"
Družstva:
  • skupina A: 1 Kladno, 2 Kralupy B, 3 Mělník
  • skupina B: 1 Boleslav, 2 Kralupy A, 3 Kolín B, 4 Nymburk
  • skupina C: 1 Brandýs, 2 Pečky, 3 Kolín A

 
vloženo: 01.09.2009 14:52 / přečteno: 11288x
 
« Zpět
SPONZOŘI Facebook
ČEZ
STARLIFE
J&T BANKA
GEOSAN THETA
EPL COND
Velišek  - Podpěra
ADIDAS
LION SPORT
AUTOSALON LOUDA
CAR 4 WAY
Dr. MAX
Renomia
Zepris
VIS
Město Nymburk
Elektro Kutílek
Datonet
DP ComTel
Špára STK
Nota Bene
FALDO
Louda Reality
Crystal Bohemia
Wobenzym
Louda Alform
Inkospor
Barton
Jimsoft s.r.o.
C.L.P.A.
CASIA TOUR
hala
XXL
Hyundai
Molten
Česká televize
Kooperativa
AGEL
Pivovary Lobkowitz
ONDRÁŠOVKA
Redside
VALBEK
Rozehnal a Kuchař
ZENIT
SPORT
Finance Habitation
SUBTERRA
Sev.en EC
© 2010 - Copyright by ČEZ Basketbal Nymburk a.s. All rights reserved.