TOMÁŠ POMIKÁLEK ODCHÁZÍ

TOMÁŠ POMIKÁLEK ODCHÁZÍ

Forward Tomáš Pomikálek ukončil své angažmá v Nymburce. Hráč širšího kádru reprezentace, který působí v našem týmu od roku 2012, odchází po vzájemné dohodě s vedením klubu.

Tomáš získal v Nymburce tři mistrovské tituly a reprezentoval svůj klub také v mezinárodních soutěžích. Nyní se však on i vedení klubu domluvilo na ukončení spolupráce.


„Musím Tomášovi za jeho tři sezony u nás a také za vždy profesionální přístup jenom poděkovat. Od našich trenérů však nedostával tolik příležitostí, kolik by si sám představoval, proto jsme se vzájemně dohodli na ukončení jeho angažmá u nás,“ uvedl generální manažer Nymburka Rudolf Šimeček.


„Tomáš k nám přišel ještě za mého předchozího působení v Nymburce. Dali jsme mu do jeho další kariéry, myslím, vše, co jsme mohli. Nyní jsme ale došli do situace, kdy chceme dát přednost jiným mladším hráčům. Tomáš je talent a skvělý kluk, ale nebyl šťastný, že u nás nehraje. V jeho dalším angažmá mu přejeme hodně úspěchů,“ řekl kouč Ronen Ginzburg k odchodu dvoumetrového forwarda.


Posledním zápasem Tomáše Pomikálka v dresu Nymburka tak byl středeční duel Kooparativa NBL v Jindřichově Hradci, ve kterém zaznamenal šest bodů a tři doskoky.

 
vloženo: 22.10.2015 11:40 / přečteno: 6093x
 
« Zpět
SPONZOŘI Facebook
ČEZ
STARLIFE
J&T BANKA
GEOSAN THETA
EPL COND
Velišek  - Podpěra
ADIDAS
LION SPORT
AUTOSALON LOUDA
CAR 4 WAY
Dr. MAX
Renomia
Zepris
VIS
Město Nymburk
Elektro Kutílek
Datonet
DP ComTel
Špára STK
Nota Bene
FALDO
Louda Reality
Crystal Bohemia
Wobenzym
Louda Alform
Inkospor
Barton
Jimsoft s.r.o.
C.L.P.A.
CASIA TOUR
hala
XXL
Hyundai
Molten
Česká televize
Kooperativa
AGEL
Pivovary Lobkowitz
ONDRÁŠOVKA
Redside
VALBEK
Rozehnal a Kuchař
ZENIT
SPORT
Finance Habitation
SUBTERRA
Sev.en EC
© 2010 - Copyright by ČEZ Basketbal Nymburk a.s. All rights reserved.