PŘÍPRAVNÉ ZÁPASY

PŘÍPRAVNÉ ZÁPASY

Od příštího týdne se do stereotypu tréninků zařadí přípravné zápasy. Před kvalifikací o Euroligu, která se hraje 21. a 24.září, odehrají naši basketbalisté šest přípravných zápasů, z toho tři v rámci slovinského kempu.  

Za týden v úterý 31.8.2010 odehrají nymburští basketbalisté první přípravné utkání. Soupeřem jim bude tým z Pardubic. V hale na Dukle (tréninková hala) od 18 hodin je nebude hostit BK Synthesia ale BK JIP Pardubice. Pro neznalé: tým je stejný, jen sponzor se změnil. 

Další utkání nymburského týmu je na programu v pondělí 6.září. Soupeřem bude tým z Frankfurtu, ale vzhledem k rekonstrukci haly bude zápas neveřejný. 

Den poté odjíždí tým na soustředění do Slovinska, kde se zúčastní kempu v Rogaska Slatina. Během šestidenního kempu je čekají 3 zápasy. Bude to opravdu náročná zkouška. V prvním utkání změří síly s Kemoplast Šentjur, čtvrtým týmem slovinské ligy, který v semifinále domácí nejvyšší soutěže nestačil na pozdějšího korunního prince Olimpija Ljubljana. Poslední den soustředění se naši hráči popasují s týmem Zlatorog Laško, který skončil v minulém ročníku slovinské ligy na 7.místě. Uprostřed kempu pak čeká na náš tým zatím nejlepší soupeř, se kterým se kdy setkal: CSKA Moskva – účastník Final Four loňské Euroligy a osminásobný vítěz ruské superligy v posledních osmi letech. 

Po návratu bude na programu poslední přípravný zápas v Polsku proti Zgorzelci a pak už začíná kvalifikace o Euroligu proti Charleroi. 

 
vloženo: 25.08.2010 07:13 / přečteno: 13905x
 
« Zpět
SPONZOŘI Facebook
ČEZ
STARLIFE
J&T BANKA
GEOSAN THETA
EPL COND
Velišek  - Podpěra
ADIDAS
LION SPORT
AUTOSALON LOUDA
CAR 4 WAY
Dr. MAX
Renomia
Zepris
VIS
Město Nymburk
Elektro Kutílek
Datonet
DP ComTel
Špára STK
Nota Bene
FALDO
Louda Reality
Crystal Bohemia
Wobenzym
Louda Alform
Inkospor
Barton
Jimsoft s.r.o.
C.L.P.A.
CASIA TOUR
hala
XXL
Hyundai
Molten
Česká televize
Kooperativa
AGEL
Pivovary Lobkowitz
ONDRÁŠOVKA
Redside
VALBEK
Rozehnal a Kuchař
ZENIT
SPORT
Finance Habitation
SUBTERRA
Sev.en EC
© 2010 - Copyright by ČEZ Basketbal Nymburk a.s. All rights reserved.