JEDNOZNAČNÉ VÍTĚZSTVÍ

JEDNOZNAČNÉ VÍTĚZSTVÍ

V pátém našem zápase letošního ročníku Mattoni NBL jsme se nemuseli ve druhém poločase strachovat o výsledek a vyhráli jsme nejvyšším rozdílem. 

Obrázek
V zápase jsme si ohlídali vstup do utkání a nepustili soupeře ani jednou do vedení. Až do 8.minuty nebyl rozdíl  veliký a pohyboval maximálně do sedmi bodů (13:6). Hosté ještě na první sedmibodový rozdíl dokázali zareagovat a dokonce mohli vyrovnat, ale Luboš Stria proměnil jen jednu šestku a právě ta chyběla do vyrovnání. Oba trenéři na počátku hodně střídali a Neno poslal už tři minuty před koncem první čtvrtiny na palubovku kompletně jinou sestavu, než která začínala. 
"Náhradníci" dokázali soupeře zmáčknout a ve svém tlaku pak pokračovali i ve druhé čtvrtině. Ve 12.minutě jsme vedli o 13 bodů (29:16). Místo naší rány z milosti Děčínští za čtyři minuty vyrovnali 31:31. Do vedení jsme je sice nepustili, ale vyrovnaný stav i průběh se držel až do samého závěru čtvrtiny. Teprve minutu před přestávkou jsme díky Pampiho trojce odskočili na 5 bodů. 
Dvě minuty po začátku druhého poločasu se skóre drželo beze změny a pak naši explozi nastartoval trojkou Pavel Slezák. Kromě solidní střelby jsme zvýšili důraz v obraně a hosty jsme donutili k individuálním akcím, které však velkou naději na úspěch neměly. Po čtvrtině vyhrané v poměru 23:13, jsme si vypracovali výraznější náskok a bylo jasné, že dnes soupeř odjede nejen s prázdnou, ale že i naši fanoušci budou moci být v klidu a neobávat se dramatické koncovky. V poslední čtvrtině se hodně střílely trestné hody, ze kterých jsme nakonec dali 11 bodů, tedy více  40% bodů závěrečné desetiminutovky. Do dvacetibodového rozdílu se skóre dostalo ve 35.minutě a v posledních pěti minutách se už nic podstatného nedělo.  

doplněny fotografie a názory po utkání   
 
vloženo: 06.04.2011 21:44 / aktualizováno: 07.04.2011 10:59 / přečteno: 13518x
 
« Zpět
SPONZOŘI Facebook
ČEZ
STARLIFE
J&T BANKA
GEOSAN THETA
EPL COND
Velišek  - Podpěra
ADIDAS
LION SPORT
AUTOSALON LOUDA
CAR 4 WAY
Dr. MAX
Renomia
Zepris
VIS
Město Nymburk
Elektro Kutílek
Datonet
DP ComTel
Špára STK
Nota Bene
FALDO
Louda Reality
Crystal Bohemia
Wobenzym
Louda Alform
Inkospor
Barton
Jimsoft s.r.o.
C.L.P.A.
CASIA TOUR
hala
XXL
Hyundai
Molten
Česká televize
Kooperativa
AGEL
Pivovary Lobkowitz
ONDRÁŠOVKA
Redside
VALBEK
Rozehnal a Kuchař
ZENIT
SPORT
Finance Habitation
SUBTERRA
Sev.en EC
© 2010 - Copyright by ČEZ Basketbal Nymburk a.s. All rights reserved.