STARTUJÍ VYŘAZOVACÍ BOJE

STARTUJÍ VYŘAZOVACÍ BOJE

V sobotu startuje naše jedenácté play-off v Mattoni NBL. Soupeřem ve čtvrtfinále budou Levice, které v předkole porazily Svitavy.

Se čtvrtfinále máme jen ty nejlepší zkušenosti. Ani jednou v dosavadních deseti letech jsme v této části vyřazovacích bojů neskončili. Loňský slovenský mistr z Levic s průběhu sezony hodně měnil kádr a změnil i trenéra. Místo Františka Róna naskočil nám známý bývalý kouč Prostějova Peter Bálint.

Levice skončily ve slovenské lize na 7.místě v základní skupině a ve čtvrtfinále play-off nastoupily proti druhému týmu z Prievidze. V prvním zápase ONYX Levice prohrály, ale v následujících dvou zvítězily a ve čtvrtém zápase doma měly obrovskou příležitost zlomit odpor soupeře a postoupit do dalších bojů. K postupu jich chyběly tři body. Utkání skončilo vítězstvím Prievidze 67:65. V posledním utkání se ONYX držel a před poslední desetiminutovkou byl dokonce ve tříbodovém vedení. Nakonec však prohrál o 5 bodů. Na zápasy prohrály Levice 2:3, na skóre však Levice byly lepší 356:353.

 

Nabídka pro fanoušky

Pro fanoušky tu máme ještě jednu zajímavou nabídku. Každý, kdo přijde na první čtvrtfinálové utkání 14.4. a zakoupí si vstupenku, může ji zároveň použít na 3.čtvrtfinálové utkání 21.4. s tím, že si 21.4.na pokladně haly před utkáním vymění vstupenku z 14.4. za volnou vstupenku.

 
Časy utkání

Připomínáme, že všechna utkání play-off začínají, bez ohledu na den v týdnu, od 18:00 hodin. Změnu času může iniciovat Česká televize kvůli přímému přenosu. O takové změně bychom vás neprodleně informovali na našich stránkách.

 
Cestování

Ze všech čtvrtfinálových dvojic nás čeká výrazně nejdelší cestování. Ještěže budeme cestovat snad jen jednou. Při cestě na druhé utkání totiž ujedeme celkem 898 kilometrů (tam a zpět), zatímco Prostějov do Ostravy a zpět 228km, Děčín do Prahy 226 km a za humny to mají Pardubice, které ujedou zanedbatelných 92 km.


 
vloženo: 11.04.2012 02:27 / přečteno: 4675x
 
« Zpět
SPONZOŘI Facebook
ČEZ
STARLIFE
J&T BANKA
GEOSAN THETA
EPL COND
Velišek  - Podpěra
ADIDAS
LION SPORT
AUTOSALON LOUDA
CAR 4 WAY
Dr. MAX
Renomia
Zepris
VIS
Město Nymburk
Elektro Kutílek
Datonet
DP ComTel
Špára STK
Nota Bene
FALDO
Louda Reality
Crystal Bohemia
Wobenzym
Louda Alform
Inkospor
Barton
Jimsoft s.r.o.
C.L.P.A.
CASIA TOUR
hala
XXL
Hyundai
Molten
Česká televize
Kooperativa
AGEL
Pivovary Lobkowitz
ONDRÁŠOVKA
Redside
VALBEK
Rozehnal a Kuchař
ZENIT
SPORT
Finance Habitation
SUBTERRA
Sev.en EC
© 2010 - Copyright by ČEZ Basketbal Nymburk a.s. All rights reserved.