RADO RANČÍK UKONČIL SEZONU

RADO RANČÍK UKONČIL SEZONU

Nymburská opora pod košem i na perimetru Radoslav Rančík už svému týmu v této sezoně nepomůže. Zranění levého kolene ze zápasu ve Svitavách sice není závažné, ale doba jeho léčení si podle fyzioterapeuta Petra Kádnera přesto vyžádá šest až osm týdnů.

„Došlo k poranění měkkých tkání uvnitř kolenního kloubu. Ani ideální průběh léčby by nezajistil včasný návrat hráče na palubovku. Kvůli případným 14 dnům, které by teoreticky mohl stihnout, nebudeme na jeho uzdravení spěchat. Rozhodli jsme se, že bude lepší, aby začal přípravu na další sezonu v plné kondici,“ popsal situaci nymburský fyzioterapeut.


Až ustoupí otok, čeká Radoslava Rančíka artroskopie a pak rehabilitační proces. Nymburk tak dokončí sezonu stejně, jak ji začal. Tedy bez jedné z hlavních opor na vysokých pozicích. Také kvůli zranění kolena začala sezona o několik měsíců později pro kapitána Petra Bendu. Nyní se musí kouč Kestutis Kemzura obejít pro změnu bez Rančíka. Kromě Petra Bendy má pod košem k dispozici ještě Pavla Houšku, Martina Kříže, Dylana Page a Rašida Mahalbašiče.

 
vloženo: 15.04.2014 12:56 / přečteno: 10026x
 
« Zpět
SPONZOŘI Facebook
ČEZ
STARLIFE
J&T BANKA
GEOSAN THETA
EPL COND
Velišek  - Podpěra
ADIDAS
LION SPORT
AUTOSALON LOUDA
CAR 4 WAY
Dr. MAX
Renomia
Zepris
VIS
Město Nymburk
Elektro Kutílek
Datonet
DP ComTel
Špára STK
Nota Bene
FALDO
Louda Reality
Crystal Bohemia
Wobenzym
Louda Alform
Inkospor
Barton
Jimsoft s.r.o.
C.L.P.A.
CASIA TOUR
hala
XXL
Hyundai
Molten
Česká televize
Kooperativa
AGEL
Pivovary Lobkowitz
ONDRÁŠOVKA
Redside
VALBEK
Rozehnal a Kuchař
ZENIT
SPORT
Finance Habitation
SUBTERRA
Sev.en EC
© 2010 - Copyright by ČEZ Basketbal Nymburk a.s. All rights reserved.