JÍZDNÍ ŘÁD SEMIFINÁLE

JÍZDNÍ ŘÁD SEMIFINÁLE

Soupeř bude známý až v pátek večer, ale už teď jsou jasné termíny domácích zápasů Nymburka v semifinále play off. První zápas se odehraje 30. dubna ve středu od 18:00. Třetí pak 7. května také ve středu od 20:00. Na obě utkání stejně jako až do konce sezony platí výzva Fan Clubu „fandíme v bílém“.

To neznamená nic jednoduššího, než si vzít na zápas bílé tričko, aby společná barva ještě více umocnila atmosféru play-off. Kromě toho jsou na obě domácí semifinále připraveny pro fanoušky následující bonusy.


Děti do 150 cm mají vstup zdarma. Prvních 200 diváků prvního semifinále dostane zdarma energy drink. Prvních 100 diváků třetího semifinále dostane zdarma klubové sportovní lahve na pitný režim.


Během obou zápasů semifinále se můžete těšit na vystoupení cheerleaders a nebudou chybět ani poločasové soutěže o hodnotné ceny. Třetí semifinále nabídne střílení klubových triček mezi diváky. V jeho poločase budou ocenění žáci BCM U14 za své páté místo na Mistrovství ČR.


Ať už to bude proti Opavě nebo Děčínu, věříme, že na zápasy semifinále dorazíte v co největším počtu a vytvoříte ve Sportovním centru parádní atmosféru hodnou play off. Těšíme se na Vás.

 
vloženo: 24.04.2014 20:23 / přečteno: 8186x
 
« Zpět
SPONZOŘI Facebook
ČEZ
STARLIFE
J&T BANKA
GEOSAN THETA
EPL COND
Velišek  - Podpěra
ADIDAS
LION SPORT
AUTOSALON LOUDA
CAR 4 WAY
Dr. MAX
Renomia
Zepris
VIS
Město Nymburk
Elektro Kutílek
Datonet
DP ComTel
Špára STK
Nota Bene
FALDO
Louda Reality
Crystal Bohemia
Wobenzym
Louda Alform
Inkospor
Barton
Jimsoft s.r.o.
C.L.P.A.
CASIA TOUR
hala
XXL
Hyundai
Molten
Česká televize
Kooperativa
AGEL
Pivovary Lobkowitz
ONDRÁŠOVKA
Redside
VALBEK
Rozehnal a Kuchař
ZENIT
SPORT
Finance Habitation
SUBTERRA
Sev.en EC
© 2010 - Copyright by ČEZ Basketbal Nymburk a.s. All rights reserved.