HLASOVÁNÍ DO ASG PRODLOUŽENO

HLASOVÁNÍ DO ASG PRODLOUŽENO

Po týdnu hlasování pro základní pětky Kooperativa NBL All-Star Game vládne průběžnému pořadí Levell Sanders. Na jeho pozici na špici popularity však dotírá nymburský Darius Washington. Zdá se, že právě tito dva si to rozdají o post rozehrávače, který utkání 16. března v Praze na Královce zahájí. Hlasovat navíc půjde až do 8. března.

Pardubický rozehrávač a nestor tuzemských palubovek Levell Sanders byl do zahajovací sestavy zvolen i v loňském roce, kdy ještě jako reprezentant české ligy vedl do boje svůj tým pro výběru polské soutěže ve „svých“ Pardubicích. Také letos drží od začátku hlasování pozici na špici popularity. V posledních dnech však jeho náskok mílovými kroky snižuje Darius Washington. Bude to ještě zajímavý boj mezi oběma zkušenými dirigenty.


Pokud by Washington „Ella“ přeci jen udolal, vytvořil by se v týmu Mazáků nymburský čtyřblok. Na křídlech totiž zatím drží pozice pro základní pětku Simmons a Welsch, pod košem Benda a nově i MVP nedávno skončeného finálového turnaje Českého poháru Hyundai FINAL 4 Radek Nečas.


Dlouho to vypadalo, že v základních sestavách dojde mezi Mazáky a Mladými puškami na souboj učitele s učněm. Pardubický Viktor Půlpán byl však v minulých dnech v hlasování fanoušků prozatím poražen děčínským Vyoralem. Stále se však drží v jeho závěsu. Nymburské mladíky Svobodu, Pomikálka a Kříže pak doplňuje pod košem Mladých pušek jindřichohradecký Lukáš Stegbauer.


Vzhledem k velkému zájmu o hlasování se organizátoři rozhodli prodloužit možnost volit hráče základní sestavy až na nejzazší termín. Hlasování se proto uzavře o týden později, než bylo původně plánováno, tedy v neděli 8. března ve 22 hodin večer. Pozdější termín už není z organizačních důvodů možný. Hlasování probíhá na webu www.utkanihvezd.cz.

 
vloženo: 27.02.2015 14:46 / přečteno: 7339x
 
« Zpět
SPONZOŘI Facebook
ČEZ
STARLIFE
J&T BANKA
GEOSAN THETA
EPL COND
Velišek  - Podpěra
ADIDAS
LION SPORT
AUTOSALON LOUDA
CAR 4 WAY
Dr. MAX
Renomia
Zepris
VIS
Město Nymburk
Elektro Kutílek
Datonet
DP ComTel
Špára STK
Nota Bene
FALDO
Louda Reality
Crystal Bohemia
Wobenzym
Louda Alform
Inkospor
Barton
Jimsoft s.r.o.
C.L.P.A.
CASIA TOUR
hala
XXL
Hyundai
Molten
Česká televize
Kooperativa
AGEL
Pivovary Lobkowitz
ONDRÁŠOVKA
Redside
VALBEK
Rozehnal a Kuchař
ZENIT
SPORT
Finance Habitation
SUBTERRA
Sev.en EC
© 2010 - Copyright by ČEZ Basketbal Nymburk a.s. All rights reserved.