KRŮČEK PŘED POSTUPEM

Naši hráči ve třetím zápase nestačili na doslova domácí tým Spirou Charleroi a sen o postupu se rozplynul.

Naši basketbalisté nezačali dobře, prohrávali 2:10, ale v sedmé minutě byl stav již skoro vyrovnaný a do první přestávky se rozdíl udržel na dvou bodech (15:13 pro domácí Spirou). Ovšem za osm minut druhé čtvrtiny jsme na 16 bodů Spirou dokázali odpovědět jen čtyřmi body Wilsona a stav utkání byl 31:17 a do poločasu se rozdíl změnil jen nepatrně (34:21). Domácí mohutně povzbuzováni domácími fanoušky začali druhý poločas na té samé kapitole, kde první skončili a nůžky rozdílu se rozevřely až na dvacet bodů (44:24). Kolem dvaceti bodů se rozdíl pohyboval až do konce třetí čtvrtiny a na třicet se dostal už po třech minutách poslední čtvrtiny (68:38). Domácí plně potrestali technickou chybu Petra Bendy, která následovala hned po čtvrtém faulu. Do hry se zapojil Tomáš Vyoral i Lukáš Palyza, který zaznamenal svoje první body na mezinárodní scéně (celkem 5). Tomáš Vyoral přidal ke včerejším dvěma bodům dnes další koš. Poslední čtyři body padly z rukou Wilsona a Nečase, a tak se rozdíl ve skóre dostal pod třicet bodů.

Postup nám sice proklouzl mezi prsty, ale ruku na srdce, proniknout až do finále bylo určitě více, než čekala většina našich fanoušků.

vloženo: 02.10.2011 19:56 / přečteno: 11587x