KRKA BYLA OPĚT LEPŠÍ

První poločas nebyl z naší strany příliš vydařený, především druhá čtvrtina byla špatná

V první čtvrtině se naši hráči drželi díky útočnému snažení a po lepším začátku nakonec vybojovali vyrovnané skóre 20:20. Měli jsme problémy s vyšším počtem ztrát. ale doháněli jsme to velice dobrou střelbou z perimetru. Ve druhé čtvrtině jsme se v počtu ztracených míčů bohužel nezlepšili, ale zhoršili jsme se ve střelbě z dálky a nechali jsme domácím doskočit pod našim košem spoustu míčů. Domácí se tak ujali dvouciferného vedení a to si přenesli do druhého poločasu. V prvních dvaceti minutách se dařilo Pampimu a Bendovi, zcela vyhořel Simmons (valorizace -11!).
Obrázek
statistiky po prvním poločase
I ve druhém poločase to byla naše útočná marnost. První koš ze hry jsme dali až na konci 26.minuty, do té doby jsme proměnili jen tři trestné hody. Díky pěti bodům v řadě jsme (Sokol trojku) jsme se přiblížili na dvanáct, ale to bylo maximum. Za minutu Dordjević trojkou opět zaúřadoval. Ve třetí čtvrtině se nám alespoň trochu podařilo omezit ztráty, ale na obranném doskoku jsme stále nebyli jistí a domácí si stále dokázali pár míčů pod našim košem doskákat.
Obrázek
statistiky po třetí čtvritně
Ani v poslední čtvrtině jsme neudělali žádný zázrak a pokračovali jsme ve špatné hře. Je díky tomu, že Pavel Pumprla dal na konci obě šestky, protrápili jsme se k padesáti bodům. S dvaceti devíti procenty úspěšnosti střelby za 2 body, dvaceti ztrátami, poměrem doskoků 42:26 pro domácí a dvaceti útočnými doskoky soupeře, prostě vyhrát nejde.