OPĚT JEN O KOUSEK

Opět nám chyběl pověstný vlásek, abychom si došli pro první vítězství.

V zápase proti Lietuvos Rytas se nám nedařilo střelecky ze střední vzdálenosti a také nás dokázali v klíčových momentech domácí hráči přeskákat pod naším košem a dojít si pro důležité body z druhé šance. Obrana domácích pracovala také velice dobře a našich příležitostí jít do rychlého protiútoku bylo jako šafránu. Domácím se povedlo rozložit body na více hráčů, u nás jsme sice měli dva dominantní střelce Simmonse (26) a Wilsona (20), ale u soupeře měli dvouciferné střelce čtyři a body dal každý z hráčů, kteří nastoupili. Uznání zaslouží naše nezměrná snaha výsledek zápasu otočit v náš prospěch. Několikrát jsme prohrávali o více než deset bodů a vždy jsme se dokázali vrátit na dostřel, bohužel ve druhém poločase nikdy na blíže než pět bodů. Z hlediska konečného výsledku byl důležitý vstup do čtvrté čtvrtiny, kdy jsme ve 33.minutě prohrávali jen o pět bodů 62:57, ale Rašić nám z dlouhé vzdálenosti trojkou sebral vítr z plachet a když z dalšího útoku přidal druhou trojku po sobě, propadli jsme se opět do dvouciferné ztráty. Ke konci zápasu sice Tre Simmons čaroval, jak nejlépe uměl, ale peloton už byl příliš daleko.
 Průběh zápasu Rytas-Nymburk
Doplněn byl komentář k zápasu a ve fotogalerii najdete také několik fotografií ze zápasu

vloženo: 06.11.2011 18:07 / aktualizováno: 07.11.2011 00:38 / přečteno: 10883x