HLASUJTE PRO CHRISE V MVP

HLASUJTE PRO CHRISE V MVP

Vedení VTB ligy nominovalo nymburského power forwarda Christiana Burnse do ankety o nejužitečnějšího hráče za měsíc listopad. Výsledky můžete ovlivnit i vy, spolurozhodují totiž fanoušci.

Jak hlasovat pro Chrise? Stačí kliknout ZDE a pod obrázkem mu dát svůj like.


Christian si ve čtyřech listopadových zápasech (2 výhry – Minsk a Bisons, 2 prohry – Kazaň a Volgograd) zapisoval průměrně 15 bodů, 6,7 doskoku, 1,7 přihrávky a 17,7 bodu za efektivitu.


Společně s ním jsou na MVP nominovaní Kerwin Bristol, pivot Rudých křídel, Andrej Voroncevič, útočník CSKA, Randy Culpepper, obránce Rudého října, Dmitrij Kulagin, obránce Zenitu, Keith Langford, obránce UNICSu, Rašid Mahalbasič, pivot Astany, Tyrese Rice, obránce Chimki, Taylor Rochestie, obránce Nižného Novgorodu a Courtney Fortson, obránce Avtodoru.


Jedním z faktorů, které ovlivňují volbu Nejužitečnějšího hráče, bude anketa mezi fanoušky, která proběhne na speciální stránce oficiálního webu ligy s pomocí sociálních sítí Facebook a VKontakte. Hlavním kritériem jsou zde skutečné hlasy (liky) fanoušků, přitom - pozor! - uživatel může dát jednomu kandidátovi dva hlasy (prostřednictvím sociálních sítí na ruských a anglických stránkách ankety).


Výsledky této ankety budou mít přímý vliv na výběr MVP měsíce - tři hráči s nejvyšším počtem hlasů dostanou body, které spolu s ratingem efektivnosti a volbou expertů ligy a novin Sport-Express určí celkové pořadí při určování vítěze.

 
vloženo: 28.11.2014 16:00 / přečteno: 5307x
 
« Zpět
SPONZOŘI Facebook
ČEZ
STARLIFE
J&T BANKA
GEOSAN THETA
EPL COND
Velišek  - Podpěra
ADIDAS
LION SPORT
AUTOSALON LOUDA
CAR 4 WAY
Dr. MAX
Renomia
Zepris
VIS
Město Nymburk
Elektro Kutílek
Datonet
DP ComTel
Špára STK
Nota Bene
FALDO
Louda Reality
Crystal Bohemia
Wobenzym
Louda Alform
Inkospor
Barton
Jimsoft s.r.o.
C.L.P.A.
CASIA TOUR
hala
XXL
Hyundai
Molten
Česká televize
Kooperativa
AGEL
Pivovary Lobkowitz
ONDRÁŠOVKA
Redside
VALBEK
Rozehnal a Kuchař
ZENIT
SPORT
Finance Habitation
SUBTERRA
Sev.en EC
© 2010 - Copyright by ČEZ Basketbal Nymburk a.s. All rights reserved.