POMI ZA VELKOU LOUŽÍ - část III

POMI ZA VELKOU LOUŽÍ - část III

Podívejte se s námi, že kemp v Las Vegas není rekreace, ale tvrdá dřina. 

Probuzení do předposledního tréninkového dne bylo jedno z těch náročnějších, protože jsem přece jen pocítil čtyřfázový trénink z předešlého dne, ale to, že se blíží cesta domů, mě stále žene kupředu. Nakonec jsem si to tu oblíbil, ale přece jen domov je domov V hale jsem dnes výjimečně začal posilovnou a ta, jako obvykle, stála za to.

Začali jsme posilováním zaměřeným na nohy a pomalu přešli k vrchní části těla a ke cvikům jako udržet se co nejdéle ve shybu a hned na to s desetikilovou vestou udělat co nejvíce kliků. Ale to ještě samozřejmě není všechno, hned na to jsem navázal posilováním bicepsů a potom zase zpět na kliky, takže před střeleckým tréninkem, kdy musíte dát určitý počet střel, opravdu příjemné. 

Posilovna za mnou a byla na řadě basketbalová část. Jak už jsem psal, byl to opět stejný trénink, jako každý den, plus byla zase přidaná část hry 1 na 1. Náročná, ale povinná část za mnou. Už mě čekal jen oběd a pokud bude možnost, tak hra s hráči z NBA. A jelikož jich opět bylo málo, tak se nás (méně zkušených) přidalo o něco víc. Dnes "bohužel" nemám "žádný" (v uvozovkách, protože jen hrát s hráčema NBA je obrovský zážitek) zážitek, ale po zápase, kdy se nedá určit, jestli naše barva vyhrála nebo ne, protože jsme se všichni různě střídali v obou týmech, jsem si udělal svoji osobní radost a nechal se vyfotit s Jeremym Evansem a dokonce jsem si s ním prohodil i pár slov. Musím uznat, že jako jeden z mála mi tam připadá i přes jeho dovednosti a úspěchy opravdu skromný, tichý a usměvavý.

No a to je pro dnešní den asi zase vše.              
Tom
 
vloženo: 04.08.2012 21:19 / přečteno: 9421x
 
« Zpět
SPONZOŘI Facebook
ČEZ
STARLIFE
J&T BANKA
GEOSAN THETA
EPL COND
Velišek  - Podpěra
ADIDAS
LION SPORT
AUTOSALON LOUDA
CAR 4 WAY
Dr. MAX
Renomia
Zepris
VIS
Město Nymburk
Elektro Kutílek
Datonet
DP ComTel
Špára STK
Nota Bene
FALDO
Louda Reality
Crystal Bohemia
Wobenzym
Louda Alform
Inkospor
Barton
Jimsoft s.r.o.
C.L.P.A.
CASIA TOUR
hala
XXL
Hyundai
Molten
Česká televize
Kooperativa
AGEL
Pivovary Lobkowitz
ONDRÁŠOVKA
Redside
VALBEK
Rozehnal a Kuchař
ZENIT
SPORT
Finance Habitation
SUBTERRA
Sev.en EC
© 2010 - Copyright by ČEZ Basketbal Nymburk a.s. All rights reserved.