NIGEREJSKÝ ROZEHRÁVAČ WEYINMI EFEJUKU

NIGEREJSKÝ ROZEHRÁVAČ WEYINMI EFEJUKU

Tým ČEZ Basketball Nymburk podepsal jednoletou smlouvu s americkým rozehrávačem s nigerijsko-jamajskými kořeny Weyinmi Efejuku. 25tiletý rozehrávač přichází do Nymburka po ročním působení v lotyšském LMT Barons Riga.

Obrázek„Weyinmi upoutal mou pozornost, když jsem sledoval jiného hráče v zápase z lotyšské ligy. Zdál se mi velmi univerzální a talentovaný a každý další sledovaný zápas mě utvrzoval v myšlence, že bychom jej měli získat pro náš tým. Weyinmi má za sebou kvalitní americkou basketbalovou univerzitu Providence college a myslím si, že s prvním profesionálním rokem v Evropě se vypořádal dobře. Jeho výkony měly vzestupnou tendenci, když se stal nejlepším střelcem lotyšské ligy a v dobrých výkonech pokračoval nadále i v letní lize NBA v Las Vegas v dresu Miami Heat. Slibuji si, že Weyinmi bude pro nás platný jako střílející rozehrávač, ale odehraje určité minuty i jako typický střední rozehrávač.“, podotkl k další zahraničn akvizici trenér ČEZ Basketball Nymburk, Neno Ginzburg.
Efejuku nastoupil v lotyšské lize k 31 zápasům, odehrál v průměru 28minut na zápas, když si na konto připisoval průměrných 18.5bodu, 3.5 asistence a 4 doskočené míče.

 
vloženo: 04.08.2010 09:56 / přečteno: 14087x
 
« Zpět
SPONZOŘI Facebook
ČEZ
STARLIFE
J&T BANKA
GEOSAN THETA
EPL COND
Velišek  - Podpěra
ADIDAS
LION SPORT
AUTOSALON LOUDA
CAR 4 WAY
Dr. MAX
Renomia
Zepris
VIS
Město Nymburk
Elektro Kutílek
Datonet
DP ComTel
Špára STK
Nota Bene
FALDO
Louda Reality
Crystal Bohemia
Wobenzym
Louda Alform
Inkospor
Barton
Jimsoft s.r.o.
C.L.P.A.
CASIA TOUR
hala
XXL
Hyundai
Molten
Česká televize
Kooperativa
AGEL
Pivovary Lobkowitz
ONDRÁŠOVKA
Redside
VALBEK
Rozehnal a Kuchař
ZENIT
SPORT
Finance Habitation
SUBTERRA
Sev.en EC
© 2010 - Copyright by ČEZ Basketbal Nymburk a.s. All rights reserved.