ZMĚNA NA POSTU KONDIČNÍHO TRENÉRA

ZMĚNA NA POSTU KONDIČNÍHO TRENÉRA

Po ročním působení v týmu končí izraelský kondiční trenér Or Shvartz, který se rozhodl kvůli rodině zůstat doma. Na jeho místo přichází Srb Duško Markovič. Více v oficiální tiskové zprávě níže.  

Do nové sezóny vkročí ČEZ Basketball Nymburk s novým kondičním trenérem. Izraelce Ora Shvartze střídá srbský trenér Duško Markovič.

“V nadcházející sezóně odehrajeme pravděpodobně přes 60 oficiálních utkání ve třech různých soutěžích. Kondiční příprava týmu k tak náročnému kalendáři bude mít zcela zásadní význam. Duško má za sebou 10 let práce v srbském basketbalu nejvyšší úrovně a o jeho kvalitách svědčí i jeho jmenování kondičním trenérem národního týmu Srbska.”, prohlásil na adresu Duško Maroviče nymburský lodivod Ginzburg.

Markovič pracuje jako kondiční trenér od roku 2000, kdy začínal v týmu B.C. Beovuk.  Postupně vystřídal přes Partizan Bělehrad několik týmů srbské nejvyšší soutěže, když minulou sezónu trénoval B.C. Suprfun Basketplus, vítěze 2. nejvyšší srbské ligy.

“Máme před sebou velký kus práce, protože sezóna bude opravdu těžká. S tím ale všichni počítají a z pohledu mé práce v tomto směru bude nejdůležitější správně vybalancovat období zatížení a odpočinku hráčů.”, okomentoval svá očekávání před nymburskou misí Duško Markovič.

 
 
 


 
vloženo: 23.06.2010 10:48 / přečteno: 14184x
 
« Zpět

Kalendář

DOMAVENKUAKCE
PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
SPONZOŘI Facebook
ČEZ
STARLIFE
J&T BANKA
GEOSAN THETA
EPL COND
Velišek  - Podpěra
ADIDAS
LION SPORT
AUTOSALON LOUDA
CAR 4 WAY
Dr. MAX
Renomia
Zepris
VIS
Město Nymburk
Elektro Kutílek
Datonet
DP ComTel
Špára STK
Nota Bene
FALDO
Louda Reality
Crystal Bohemia
Wobenzym
Louda Alform
Inkospor
Barton
Jimsoft s.r.o.
C.L.P.A.
CASIA TOUR
hala
XXL
Hyundai
Molten
Česká televize
Kooperativa
AGEL
Pivovary Lobkowitz
ONDRÁŠOVKA
Redside
VALBEK
Rozehnal a Kuchař
ZENIT
SPORT
Finance Habitation
SUBTERRA
Sev.en EC
© 2010 - Copyright by ČEZ Basketbal Nymburk a.s. All rights reserved.