MOŽNÉ ZMĚNY TERMÍNŮ SEMIFINÁLE

MOŽNÉ ZMĚNY TERMÍNŮ SEMIFINÁLE

Vzhledem k dosavadnímu vývoji čtvrtfinálových sérií play off je možné, že všechny skončí výsledkem 3-0. V takovém případě Asociace ligových klubů rozhodne o posunu semifinále (a potažmo i finále) na dřívější termíny. Věnujte prosím pozornost následujícím informacím.

Pokud tato situace nastane (hodně napoví už páteční třetí zápasy play off), což bude definitivně jasné v neděli po zápase Prostějova s Kolínem, začala by semifinálová série Nymburka již v sobotu 26. dubna domácím zápasem ve Sportovním centru.


Pokračovala by utkáním venku ve středu 30. dubna a dalším domácím zápasem, který by však vzhledem k obsazenosti Sportovního centra (2. – 4. dubna) bylo možné odehrát až v pondělí 5. dubna.


Začátek finálové série pak bude záležet na vývoji semifinále. Pokud však dojde i nejrychlejšímu možnému průběhu semifinálových sérii, začne i finále minimálně o jeden hrací termín dříve, než je v plánu.


Prosíme proto fanoušky, aby pozorně sledovali informační kanály klubu (web, Facebook), na kterých se včas dozví aktuální informace o termínech zápasů play off.

 
vloženo: 18.04.2014 16:58 / přečteno: 8278x
 
« Zpět
SPONZOŘI Facebook
ČEZ
STARLIFE
J&T BANKA
GEOSAN THETA
EPL COND
Velišek  - Podpěra
ADIDAS
LION SPORT
AUTOSALON LOUDA
CAR 4 WAY
Dr. MAX
Renomia
Zepris
VIS
Město Nymburk
Elektro Kutílek
Datonet
DP ComTel
Špára STK
Nota Bene
FALDO
Louda Reality
Crystal Bohemia
Wobenzym
Louda Alform
Inkospor
Barton
Jimsoft s.r.o.
C.L.P.A.
CASIA TOUR
hala
XXL
Hyundai
Molten
Česká televize
Kooperativa
AGEL
Pivovary Lobkowitz
ONDRÁŠOVKA
Redside
VALBEK
Rozehnal a Kuchař
ZENIT
SPORT
Finance Habitation
SUBTERRA
Sev.en EC
© 2010 - Copyright by ČEZ Basketbal Nymburk a.s. All rights reserved.