PAUZU ZPESTŘÍ ZÁPAS S INTEREM

PAUZU ZPESTŘÍ ZÁPAS S INTEREM

Jedenáctidenní pauzu, která vyplňuje prostor mezi čtvrtfinále a semifinále, si Nymburk zpestří přátelským zápasem. 25. dubna přijede do sportovního centra finalista Slovenské extraligy celek BK Inter Incheba Bratislava. Utkání je otevřené pro diváky a vstup je zdarma. Začátek v 17:00.

„Čeká nás opravdu dlouhá pauza a nechceme v ní ztratit zápasový rytmus. Proto jsme se rozhodli pozvat k přátelskému zápasu Inter Bratislava. Hráči dostanou po čtvrtfinále dvoudenní volno, ale pak se vrátí a toto utkání nám pomůže zůstat mentálně i fyzicky na potřebné úrovni. Nechceme ztratit formu,“ řekl k důvodům sehrání zápasu kouč Nymburka Kestutis Kemzura.


S Interem by měl přijet také lídr Slováků Martin Rančík, který po boku svého bratra Rada nastupoval za Nymburk v první polovině sezony. Rado Rančík se ale před play off zranil do konce sezony a tak na pikantní bratrský souboj nedojde. „Martina tu rádi uvidíme zpátky, odvedl pro nás kus práce,“ dodal trenér Kemzura.


Zápas bude pro Inter přípravou na finále slovenské Slovak Sport.tv extraligy, ve kterém ho na začátku května vítěz druhého semifinále mezi Prievidzou a Svitem.

 
vloženo: 19.04.2014 21:44 / přečteno: 8852x
 
« Zpět
SPONZOŘI Facebook
ČEZ
STARLIFE
J&T BANKA
GEOSAN THETA
EPL COND
Velišek  - Podpěra
ADIDAS
LION SPORT
AUTOSALON LOUDA
CAR 4 WAY
Dr. MAX
Renomia
Zepris
VIS
Město Nymburk
Elektro Kutílek
Datonet
DP ComTel
Špára STK
Nota Bene
FALDO
Louda Reality
Crystal Bohemia
Wobenzym
Louda Alform
Inkospor
Barton
Jimsoft s.r.o.
C.L.P.A.
CASIA TOUR
hala
XXL
Hyundai
Molten
Česká televize
Kooperativa
AGEL
Pivovary Lobkowitz
ONDRÁŠOVKA
Redside
VALBEK
Rozehnal a Kuchař
ZENIT
SPORT
Finance Habitation
SUBTERRA
Sev.en EC
© 2010 - Copyright by ČEZ Basketbal Nymburk a.s. All rights reserved.