VE STŘEDU CHCEME SLAVIT I S VÁMI

VE STŘEDU CHCEME SLAVIT I S VÁMI

Nymburk už dělí pouze jediné vítězství od 11. mistrovského titulu v řadě. Všichni společně pevně věříme, že ho dosáhne už v příštím zápase 28. května na domácí palubovce před vlastními fanoušky. Proto neváhejte, přijďte nás podpořit přímo do haly. Jen tak budete moci společně s námi oslavit další triumf Nymburka v Mattoni NBL.

A zdaleka nejen to. Abyste si mistrovské oslavy, ve které doufáme, náležitě užili, bude pro vás ve středu připravena výjimečná zásoba doprovodného programu a dalších bonusových akcí. Postřižinského pivo bude zdarma pro všechny starší 18 let. Pro ty mladší poteče zdarma limonáda. Děti do 1,5m výšky budou mít vstup do haly volný.


Klubové barvy na tvář vám před zápasem namalují naše cheerleaders. K dispozici budou i fandící tleskátka. Hráči budou před zápasem rozdávat také svoje zbylé sady dresů. Vzhledem k jejich omezenému počtu tak budete muset mít i kus štěstí, abyste se k tak cennému suvenýru dostali. Přesto ta možnost za to určitě stojí. Děti každopádně dostanou nafukovací balónky s logem klubu.


Pěvecký sbor Hlásek ze Základní školy Tyršova v Nymburce na začátku zápasu zazpívá hymnu.


Moderátory utkání budou Libor Bouček a Mirek Paskovský, před halou bude probíhat zábavný program Rádia Blaník a prodávat se bude také skvělá kniha „Za zlatou oponou“, kterou si budete moci od hráčů nechat podepsat.


Hráči i realizační tým věří, že datum 28. května už máte napevno zaškrtnuto ve svém kalendáři, abyste využili jednu z posledních možností vidět všechny hráče pohromadě. Připomínáme, že zápas začíná v osm večer.

 
vloženo: 25.05.2014 12:36 / přečteno: 5082x
 
« Zpět
SPONZOŘI Facebook
ČEZ
STARLIFE
J&T BANKA
GEOSAN THETA
EPL COND
Velišek  - Podpěra
ADIDAS
LION SPORT
AUTOSALON LOUDA
CAR 4 WAY
Dr. MAX
Renomia
Zepris
VIS
Město Nymburk
Elektro Kutílek
Datonet
DP ComTel
Špára STK
Nota Bene
FALDO
Louda Reality
Crystal Bohemia
Wobenzym
Louda Alform
Inkospor
Barton
Jimsoft s.r.o.
C.L.P.A.
CASIA TOUR
hala
XXL
Hyundai
Molten
Česká televize
Kooperativa
AGEL
Pivovary Lobkowitz
ONDRÁŠOVKA
Redside
VALBEK
Rozehnal a Kuchař
ZENIT
SPORT
Finance Habitation
SUBTERRA
Sev.en EC
© 2010 - Copyright by ČEZ Basketbal Nymburk a.s. All rights reserved.